Bitvu o druhé místo zvládlo Litoměřicko C!

28. J. Bergmann , 29. F. Frank - 51. J. Pelc
0

Domácí na hřišti v Mlékojedech porazili Dubí 2:1 a vystřídali ho na stříbrné pozici.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Dva slepené góly

Do Mlékojed, kde má domovské hřiště tým FK Litoměřicko C dorazil 1.FC Dubí. Jednalo se tak o souboj třetího z druhým týmem tabulky. Na podzim se zrodila remíza 2:2, penalty tehdy lépe zvládlo Dubí.

První poločas bylo herně lepší Litoměřicko C, dost šancí mělo také Dubí. Ovšem branky padaly do sítě Aleše Kusého. První přišla v 28. minutě, kdy Dubí ztratilo míč, následoval rychlý domácí brejk, který zakončil Jan Bergmann, bývalý útočník Pokratic - 1:0.

A za minutu to bylo 2:0. Hosté po rohovém kopu nedostoupili Filipa Franka, který dal zblízka na 2:0.

Do konce poločasu se už nic zásadního nestalo, do kabin tak šlo rozhodně spokojenější Litoměřicko C.

Abdelkader podržel své barvy

Po změně stran se Dubí zvedlo a herně se domácím vyrovnalo. A velmi brzy přišel kontaktní gól, kdy se v 51. minutě z dálky trefil Michal Karrmann - 2:1.

Ten samý hráč mohl zhruba dvacet minut před koncem vyrovnat, Dubí totiž kopalo penaltu. Karrmann jí ale nedal, jelikož se dobrým zákrokem blýskl domácí brankář Masoud Abdelkader.

Hosté se pak snažili o druhou branku, domácí si ale tři body nakonec pohlídali.

Litoměřicko C tak v tabulce poskočilo na druhé místo, pět bodů ztrácí na první Bohušovice. A v dalším kole hraje právě na půdě lídra celé soutěže. Dubí kleslo o bod na třetí místo. V dalším kole doma hostí páté Rovné.

FK Litoměřicko C
Martin Císař, záložník FK Litoměřicko C: "První poločas jsme byli lepší a zaslouženě si vytvořili dvoubrankový náskok. Jenže po změně stran jsme začali bídně a pustili soupeře do hry. Podržel nás Masoud v brance, když chytil penaltu. Jinak to byl vyrovnaný zápas, tři body jsou pro nás hodně důležité."

1.FC Dubí
Jan Brezovský, trenér 1. FC Dubí: "Byl to vyrovnaný zápas. Herně jsme v první půli byli horší, paradoxně jsme měli více šancí. Bohužel jsme po změně stran neproměnili penaltu, což nás stálo nějaký ten bod. Je to škoda."

Počet diváků: 40. Rozhodčí: Ludvík Tomáš - EICHLER Martin, VLAŠIČ Miroslav.