25.kolo, Ústecký | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

Duchcov vybojoval druhý jarní bod

0

Poslední tým tabulky doma obral o body Českou Kamenici.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Domácím vycházely brejky

Poslední Duchcov doma přivítal Českou Kamenici. Favoritem byli hosté, kteří sice neprožívají slavné jaro, přesto jsou na tom v tabulce daleko lépe. Duchcov na jaře vybojoval jediný bod.

Na podzim pak Česká Kamenice doma porazila Duchcov 3:1.

Hosté měli od začáčtku herní převahu, domácí spoléhali na rychlé brejky. První poločas nabídl hned tři branky.

V 26. minutě domácím vyšla první akce, když skóroval Tomáš Holub - 1:0. Za sedm minut bylo vyrovnáno, zkušený Martin Švanda si míč navedl do vápna a střelou na zadní tyč nedal Podolskému šanci - 1:1.

Kamenice pak byla aktivnější, do kabin šel ale spokojenější Duchcov. Dvě minuty před koncem po rychlém brejku zakončil Lukáš Brejcha - 2:1.

Rozhodovat musely penalty

Po změně stran se Duchcov soustředil na obranu, Kamenice se hnala za vyrovnáním. To se podařilo v 69. minutě, kdy na Podolského uháněl Lukáš Landovský. Duchcovský brankář asi špatně vyběhl, míč skončil v síti - 2:2.

Hosté pak chtěli vyhrát, domácí ale nakonec cenný bod ubránili. Rozhodnout tak musely pokutové kopy.

Kamenice skončí osmá

Penaltový rozstřel lépe sedl České Kamenice, která vyhrála 3:2 a odvezla si domů dva body.

Poslední Duchcov zakončí sezónu doma proti Libouchci, Česká Kamenice se také doma loučí proti Křešicím.

FK Česká Kamenice
Pavel Mokráček, trenér FK Česká Kamenice: "Před zápasem jsme chtěli vyhrát, to se nepodařilo. Domácí byli produktivní, měli tři nebezpečné brejky a hned dva zakončili. Stínem je těžké zranění Mandyse, který si zlomil klíční kost."