24.kolo, Ústecký | 1.A třída sk. A, 2016-2017

Lovosice jako první dobyly mojžířskou tvrz!

54. A. Vitásek , 74. A. Vitásek - 8. M. Vávra (vl.) , 46. D. Walter , 87. T. Durček
0

Třetí tým tabulky poprvé padl na domácí půdě v základní hrací době.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Šancí hodně, branek málo

Třetí tým z Mojžíře doma přivítal Lovosice. Domácí byli favoritem. Na druhou stranu hosté v poslední době pravidelně bodují. Na podzimní zápas v Mojžíři nevzpomínají v dobrém, v Lovosicích prohráli 0:6!

Do zápasu vstoupili daleko lépe hosté. Po rohovém kopu se k míči dostal Tomáš Durček. Ten vracel míč na vápno, kde si ho následně do branky nešťastně srazil domácí brankář Maxmilián Vávra - 0:1. To běžela osmá minuta.

V dalším průběhu prvního poločasu byly šance na obou stranách. Další branka ale nepadla, do kabin tak šly spokojenější Lovosice.

Durček rozesmutnil domácí diváky

Po změně stran domácí nastoupili s velkým odhodláním. Jenže ve 46. minutě je po akci Durčeka zmrazil Dominik Walter, který svou šanci zakončil ukázkově podél brankáře Vávry - 0:2.

Domácí však nesložili zbraně. V 54. minutě se po rohovém kopu pověsil do vzduchu Aleš Vitásek a snížil - 1:2. Hrál se poměrně útočný fotbal, domácí za podpory 150 diváků dokázali vyrovnat.

V 74. minutě Mojžíř rozehrál standardní situaci, k míči se dostal opět Aleš Vitásek, který vyrovnal na 2:2.

Šance pak byly na obou stranách. Když už to vypadalo na penaltovou loterii, rozhodla 87. minuta. Po centru Bohuslava Baboráka se nadvakrát prosadil Tomáš Durček - 2:3.

Domácí už nenašli odpověď a připsali si první porážku v základní hrací době na vlastním trávníku.

Mojžíř je stále třetí, v dalším kole hraje ve Velkém Březně. Lovosice jsou páté, o víkendu doma hostí Střekov.

ASK Lovosice
Roman Podrazil, trenér ASK Lovosice: "Bylo to utkání, které rozhodovaly standardní situace. Celkově to byl vyrovnaný zápas, šance byly na obou stranách. Na můj vkus domácí kopali až příliš standardek. Myslím si, že jsme nakonec byli o ten jeden gól šťastnější."