14.kolo, Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Slavoj Choltice B vybojovali v TJ Přelovice B remízu.

0

V nedělním utkání sledovali diváci sobouj dvou celků ze středu tabulky, kde dokonce viděli celkem 2 penaly a jednu červenou kartu.

Průběh zápasu první půle byl z obou stran vyrovnaný s mírnou převahou domácího celku. Tuto mírnou převahu se jim povedlo využít už v 11. minutě zápasu kdy hostujícího brankáře prostřelil Šprinc Rostislav. Diváci se dalšího gólu dočkali až v 39. minutě, kdy rozhodčí nařídil trestný kop pro tým hostí, kteří tuto svojí šanci nepropásli a tak srovnali zápas na 1:1. Do konce půle se už nic nestalo, tak oba celky šly do kabin za nerozhodného stavu.

Druhá půle pokračovala ve stejném tempu, ale domácí stále nedokázali proměňovat vzniklé šance. Za zmínku stojí červená karta z 58. minuty, kdy hostující hráč po druhé žluté kartě musel opustit hřiště a tak vznikla pro domácí ještě větší možnost ke vstřelení branky. Domácí celek ani v této početní výhodě nedokázal vstřelit gól. Velká šance se jim přesto naskytla a to z pokutového kopu, kdy se k němu postavil zkušený hráč Ladislav Hladík, který v této příležitosti selhal a tak utkání skončilo rozhodně 1:1.