28.kolo, Ústecký | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

15. V. Kala , 26. V. Kala , 37. V. Kala , 40. V. Kala , 60. J. Neuman - 50. F. Tůma , 58. F. Tůma , 89. P. Kotěšovský
0

Jízda Hrobců je u sladkého konce - tým si zajistil výhrou nad Bílinou titul krajkého přeborníka! Zápas pro domácí "udělal" čtyřbrankový Vít Kala!

Kalova one man show

Hrobce svého nejbližšího pronásledovatele, druhé Louny, v sezóně dvakrát porazily a je tak jasné, že dvě kola před koncem už nemůžou být na prvním místě předstiženy. Domácí vletěli do utkání proti Bílině po hlavě a po půli vedli 4:0. A pozor - všechny branky vstřelil jediný hráč - sniper Vít Kala tak ještě v závěru soutěže zabojuje o korunu krále střelců KP.

Hostující Tůma sice dvěma trefami v druhém poločase snížil, ale Neumanova branka domácím dodala klid a po zápase mohly propuknout mistrovské oslavy, jak se můžete přesvědčit v krásné fotogalerii Milana Richtra.

Hrobce zažily výbornou sezónu, o tom, zda využijí možnosti postoupit do divize, se bude v klubu jednat.

SK Hrobce
V. Sailer [-] - P. Matoušek [-] (52. P. Fary [-] ) , K. Kejval [-] , J. Kühn [-] , J. Hála [-] - K. Tomášek [-] (55. P. Slavíček [-] ) , M. Polák [-] , A. Kühn [-] - J. Slavíček [-] , J. Neuman [-] (66. K. Mikas [-] ) , V. Kala [-] (82. T. Kysela [-] )

FK Bílina
M. Vondráček [-] - V. Bečvařík [-] , J. Baran [-] , M. Šoufek [-] , J. Mergl [-] - L. Záhradský [-] , P. Hromádko [-] , O. Coufal [-] , J. Rokos [-] (72. P. Kotěšovský [-] ) - F. Tůma [-] - P. Pavlíček [-]

ŽK: 53. J. Kühn , 59. A. Kühn - 22. M. Šoufek , 31. P. Pavlíček .
Počet diváků: 86. Rozhodčí: Průša Dominik - CVACHOUŠEK František, MALEČEK Martin.