21.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2016-2017

--

Jakubov stále na jaře neporažen

24. M. Dunkler , 40. J. Smetana , 71. R. Jelínek , 78. T. Vyskot (vl.)
0

Také v desátém utkání jara neokusili fotbalisté Jakubova porážku a zvítězili na hřišti Domamily vysoko 0:4.

Hosté dvakrát udeřili

Do Domamily přijel Jakubov, který stále čeká na svého jarního přemožitele. V předposledním kole se o to chtěla pokusit Domamil, která nemá stále jistotu záchrany, a tak by případná výhra mohla znamenat téměř jistou záchranu. Podzimní duel těchto soupeřů skončil remízou 2:2. Ve velmi horkém počasí bylo vidět jaká je aktuální forma hostů z Jakubova, kterou gólově vyjádřil Michal Dunkler ve 24. minutě -0:1. Do poločasu pak v pohodě hrající hosté zvýšili ve 40. minutě na 0:2.

Hosté přidali další dvě branky

Ve druhé půli se domácí celek snažil o zdramatizování zápasu, ale góly opět střílely pouze hosté. V 71. minutě padla asi rozhodující gólová pojistka hostů, když se trefil Radek Jelínek -0:3. V 78. minutě pak přidal čtvrtý gól Tomáš Vyskot -0:4.

TJ Sokol Domamil
P. Polenda [-] - K. Břinek [-] (46. V. Choloděnko [-] ) , R. Menčík [-] (69. J. Vyplašil [-] ) , P. Brus [-] , M. Kovář [-] (66. T. Soukup [-] ) , Z. Soukup [-] (84. B. Schlápota [-] ) , J. Růžička [-] , P. Šabatka [-] , T. Vyskot [-] , M. Dvořák [-] , P. Šabatka [-]

Družstevník Jakubov
M. Klíma [-] - J. Dostál [-] , M. Chalupa [-] (46. T. Vrbka [-] ) - M. Dunkler [-] , R. Jelínek [-] - M. Dunkler [-] , T. Kosmák [-] (78. M. Gáborík [-] ) - Z. Zika [-] , J. Smetana [-] (65. V. Vejmelka [-] ) , J. Vrbka [-] , R. Říha [-] (61. L. Branč [-] )

ŽK: 41. P. Šabatka - 7. R. Jelínek , 41. J. Smetana .
Hráči zápasu: R. Menčík - M. Dunkler .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: PINTÉR Štefan - KONVALINA Michal, ŠPINKA Václav (N).