14.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2016-2017

--

--

Jakubov opět doma vyhrál

0

Fotbalisté Jakubova si na svém hřišti připsali proti Radoticím druhou jarní domácí výhru a opět neinkasovali.

V první půli se šestkrát žlutilo

Jakubov si z minulého kola přivezl nečekanou výhru ze hřiště Podhorácka 4:2 a toužil něco podobného zopakovat proti Radoticím, které také v minulém kole zvítězili doma ze Slavicemi. Kdyby se podařilo Radoticím v Jakubově zvítězit, dostali by se před svého soupeře v tabulce. Jakubov měl svému soupeři co vracet, protože si na podzim odvezl jasnou porážku 4:1. Domácí opět v zápase předvedli téměř bezchybný zápas směrem dozadu a naopak v 19. minutě oni udeřili v 19. minutě Pavlem Matušínem na 1:0. Tak nakonec skončila první půle.

Ve druhé půli již branka nepadla, což domácím nevadilo

Druhý poločas již žádnou gólovou podívanou nepřinesl, a tak se domácí dočkali další domácí výhry s čistým štítem.

Družstevník Jakubov
M. Klíma [-] - J. Smetana [-] , T. Vrbka [-] (58. J. Vrbka [-] ) , J. Dostál [-] - R. Jelínek [-] , J. Novák [-] (89. V. Vejmelka [-] ) , M. Dunkler [-] , M. Chalupa [-] (65. P. Krutiš [-] ) - P. Matušína [-] (81. L. Branč [-] ) , M. Dunkler [-] - M. Muzikant [-]

TJ Družstevník Radotice
F. Šťastný [-] - M. Tobolka [-] , T. Kincl [-] (67. D. Kincl [-] ) , P. Tobolka [-] , F. Tobolka [-] - M. Novák [-] (60. Š. Melzer [-] ) , J. Čech [-] - D. Kincl [-] , S. Michal [-] (46. V. Vyhnálek [-] ) , R. Sevelda [-] , V. Liška [-] -

ŽK: 17. M. Dunkler , 30. M. Chalupa - 17. R. Sevelda , 22. D. Kincl , 28. S. Michal , 42. M. Novák .
Hráči zápasu: J. Smetana - F. Tobolka .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: OŠMERA František - KOŠÁK František (N), NEVĚČNÝ Jan (N).