18.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

Štěpánov si poradil s Kněžicemi

34. J. Ludvík , 51. V. Kovalchuk (p.) , 71. J. Šikula , 76. J. Ludvík
0

Štěpánov v domácím prostředí potvrdil vzrůstající formu a vyprovodil Kněžice v poměru 4:0.

Jan Ludvík poslal domácí do vedení

Od úvodních minut byli domácí aktivnějším týmem, ale žádné výraznější příležitosti nepřicházeli. Skóre se poprvé měnilo až deset minut před koncem úvodního dějství, kdy se dokázal uvolnit domácí Jan Ludvík a obstřelil brankáře - 1:0.

Domácí přidali další tři branky

Hned v úvodu druhé půle získali domácí výhodu v pohodě pokutového kopu, který dokázal proměnit Volodymyr Kovalchuk - 2:0. V 71. minutě zakončoval kombinační akci střídající Šikula do prázdné branky - 3:0. Na konečných 4:0 přidal o pět minut později svým druhým gólem v utkání Jan Ludvík.

Štěpánov zvítězil na jaře již potřetí za sebou a výrazně odskočil mužstvům bojujícím o záchranu. Těžká práce ještě čeká právě na Kněžice, které se utápí v krizi, když ve čtyřech jarních utkáních ještě nebodovaly (skóre 2:18).