17.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

--

Štěpánov vyhrál v Třebelovicích

0

Štěpánov navázal na týden starou výhru s Měřínem a v důležitém souboji zvítězil na půdě Třebelovic.

Kovalchuk poslal hosty do vedení střelou z šedesáti metrů

Hostům výborně vyšel vstup do utkání a hned ve 4. minutě se dostali do vedení. Šťastným střelcem byl Volodymyr Kovalchuk, který střelou z vlastní poloviny hřiště dokázal přehodit domácího Nesibu. Dalekonosné střele výrazně pomohl vítr. Do konce první půle se již žádnemu ze soupeřů skóre změnit nepodařilo. Do šaten tedy odcházeli spokojenější hostující fotbalisté.

Hosté dokráčeli ke třem bodům

Po vyrovnaném úvodu druhého poločasu opět udeřil hostující Kovalchuk. V 60. minutě zvýšil na 0:2 brankou z přímého kopu. Hned v 63. minutě definitivně rozhodl Jan Šikula, který zvýšil na 0:3. Poslední gólovou tečku za zápasem napsal v 78. minutě hostující kapitán Václav Sedláček.

Díky výhře se hosté vyhoupli na osmou příčku tabulky, naopak Třebelovice ještě čeká tuhý boj o záchranu.

TJ Třebelovice
Bohuslav Veverka - trenér: Nemůžu říct, že bychom něco vypustili. V zápase jsme si vytvořili více gólových šancí, ale neproměnili jsme je. Mrzí mě, že jsme nedali ani čestnou branku.

M. Nesiba [-] - J. Krula [-] , S. Michal [-] (78. M. Kabelka [-] ) , D. Janíček [-] , K. Kapko [-] , J. Čurda [-] , M. Novotný [-] , M. Coufal [-] (58. R. Jurka [-] ) , J. Jurka [-] , P. Sedlák [-] , V. Kotačka [-]