Gólem v oslabení rozhodly Rapotice o své výhře

0

Domácí poslal do vedení Milan Laš

Domácí vstoupili do zápasu aktivněji a hned v 10. minutě se ujali vedení. Nařízený přímý volný kop po faulu na Michala Sobotku perfektně zužitkoval domácí kapitán Milan Laš, který zamířil přesně do šibenice branky hostujícího Dingy. I přes několik šancí na obou stranách se již skóre do konce poločasu neměnilo. Do kabin tedy odcházeli s jednobrankovým náskokem domácí.

Střídající Petr Císař rozhodl o třech bodech pro domácí

O své vedení domácí čtvrthodinu po změně stran přišli. Z rychlého brejku se prosadil v 59. minutě Volodymyr Kovalchuk - 1:1. Domácí naděje poté oslabil zbytečným faulem Jakub Dvořáček, který byl vyloučen za vražení do protihráče. Přesto domácí nesložili zbraně a v 83. minutě rozhodl o jejich výhře střídající Petr Císař, který využil sklepnutí od Petra Matouška a zamířil do odkryté branky hostů - 2:1. Domácí i v deseti závěr utkání zvládli a dokráčeli ke třem bodům.

FC Rapotice
Karel Kovařík: Chtěli jsme vyhrát a to se nám povedlo i v deseti. Do sezony jsme tedy vstoupili úspěšně.

Počet diváků: 120. Rozhodčí: KREJČÍ Vlastimil - SVOBODA Ladislav, DVOŘÁK Jiří.