24.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

Jistebnice dvakrát dotáhla vožické vedení

22. T. Písařík , 47. T. Schorný - 34. J. Muž , 85. J. Smetana (vl.)
0

Co zápas přinesl?

TJ Sokol Mladá Vožice
Jan Černý: "Dnes jsme nepodali špatný výkon, ale bohužel na plný počet bodů to nestačilo. Ze začátku utkání jsme chybovali a ztráceli balon, ale nakonec jsem byli ti, kteří se ujali vedení. Ve 22. minutě, po individuální akci Martina Kříženeckého, který přihrál na malé vápno TOMÁŠI PÍSAŘÍKOVI a ten uklidil míč do sítě, 1:0. Po necelé čtvrthodince se podařilo Jistebnickým vyrovnat. Když ve 34. minutě skórovali po rohovém kopu, 1:1. Od té doby byla hra vyrovnaná ale žádnému z týmů se do přestávky gól dát nepodařilo a šlo se do šaten za nerozhodného stavu. Do druhého poločasu jsme měli výborný vstup. Ve 47. minutě jsme si zase vzali vedení, poté co Štěpán Kukla přihrál balon na TOMÁŠE SCHORNÉHO a ten jej uklidil k tyči, 2:1. Celou druhou půli byla hra vyrovnaná, my jsme se mohli ujmout vedení o dvě branky ale krásnou střelu Štěpána Kukli vytáhl nemálo krásným zákrokem hostující brankář. A bohužel chvíli před koncem, v 85. minutě si Jan Smetana dal smolný vlastní gól a bylo vyrovnáno, 2:2. Do konce utkání branka nepadla a zápas skončil remízou. Příští týden v sobotu 10.6 od 13:30 hrajeme ve Slavonicích, kam vypravujeme autobus, odjez od haly je v 10:45. Všichni jste srdečně zváni."

P. Hanzal [-] - P. Břenda [-] , O. Sůva [-] , O. Marek [-] , O. Kubále [-] - T. Schorný [-] , T. Písařík [-] , P. Kubále [-] (46. J. Smetana [-] ) , Š. Kukla [-] - T. Svatek [-] (86. M. Zachariáš [-] ) , M. Kříženecký [-] (61. P. Kuchař [-] ) -