22.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

Mladá Vožice má třetí remízu v řadě. O výhru ji tentokrát obral Mach

0

Utkání nám přiblížil vožický Jan Černý.

TJ Sokol Mladá Vožice
Jan Černý: Dnes jsme odehráli dobrý zápas, ale nakonec bereme zase jen bod za remízu. Do utkání jsme měli špatný vstup a po pěti minutách jsme klidně mohli prohrávat o tři branky, ale žádné zakončení našich hostů z Lišova se neujalo. Poté jsme se oklepali a začali taky hrát, ale ani žádné z našich zakončení se neujalo a do šaten jsme šli za nerozhodného stavu 0:0. Chvíli po přestávce jsme bohužel inkasovali, když se ve 49. minutě dostal ve vápně k míči nikým nehlídaný hráč hostí, zakončil bezchybně na zadní tyč, 0:1. Naštěstí se nám po dvou minutách podařilo vyrovnat, poté co v 51. minutě posunul Štěpán Kukla balon na TOMÁŠE PÍSAŘÍKA a ten z hranice velkého vápna otřel svou střelu o tyč a míč skončil v bráně, 1:1. Od té doby byla hra vyrovnaná s šancemi na obou stranách. My byli ti šťastnější a v 72. minutě jsme šli zásluhou TOMÁŠE SVATKA do vedení, 2:1. Po nějakém čase jsme měli velkou příležitost jít do vedení o dvě branky ale z bezprostřední blízkosti přestřelil Petr Kukla prázdnou bránu. A těsně pře koncem utkání přišel trest v podobě vyrovnávací branky, když hosté udeřili v 86. minutě, 2:2. Poté se už jen utkání dohrálo a my máme již třetí remízu v řadě. Příští týden v sobotu 27.5. od 17:00 hrajeme v Dolním Bukovsku, kam vypravujeme autobus, odjezd od haly v 15:10. Všichni jste srdečně zváni.

P. Hanzal [-] - D. Struska [-] (57. T. Schorný [-] ) , O. Marek [-] , P. Břenda [-] , O. Kubále [-] (84. M. Zachariáš [-] ) - T. Dušek [-] , L. Kříženecký [-] (61. T. Svatek [-] ) , Š. Kukla [-] (77. P. Kuchař [-] ) , T. Písařík [-] - P. Kubále [-] , M. Dušek [-] (46. P. Kukla [-] ) -