19.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

Jistebnice si rozhodující náskok vytvořila v prvním poločase

0

Utkání pro fotbalunas.cz zhodnotil trenér hostujícího celku Václav Hoffmann.

SK Ratibořské Hory
Václav Hoffmann (trenér): K dohrávanému utkání do Jistebnice jsme odjeli s minimem hráčů. V prvním poločase příliš fotbalové krásy k vidění od obou mužstev nebylo. Opět jsme se nevyvarovali hrubých chyb a domácí šli po gólech v 16. a 20. minutě do dvoubrankového vedení. Ve 27. minutě se nám naskytla šance snížit z pokutového kopu, ale Michal Prokeš penaltu neproměnil. Ve 32. minutě po naší další chybě domácí navýšili své vedení již na 3:0. Ve 40. minutě ale přišla nejhezčí chvíle celého utkání a Michal Prokeš krásnou střelou z přímého kopu snížil. V úvodu druhého poločasu se nám podařilo snížit brankou Feichtingera na 3:2, ale hned v následující minutě po našem dalším zaváhání soupeř své vedení opět navýšil. V 73. minutě jsme brankou Slavomíra Mareše opět snížit na rozdíl jediné branky a poté jsme se snažili o vyrovnání. Naše šance ale zůstaly nevyužity a soupeř své vítězství zpečetil v 88. minutě pátým gólem. Myslím si, že k bodovému zisku nebylo tentokrát daleko, ale opět nás srazily hrubé chyby v naší defenzívě. V dalším utkání nastoupíme v neděli 14.5. od 16.00 hodin na horké půdě zachraňujícího se mužstva TJ Březnice.