17.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

5. L. Mlýnek , 49. O. Mach , 61. P. Kandl , 69. D. Mlýnek
0

A jak utkání viděl hostující trenér Václav Hoffmann?

SK Ratibořské Hory
Václav Hoffmann, trenér: Na hřiště druhého celku tabulky do Lišova jsme jeli s cílem překvapit a pokusit se bodovat. Bohužel se nám ale nevydařil vstup do utkání a již v 5. minutě jsme z první střely domácích inkasovali branku. Po zbytek prvního poločasu jsme byli domácímu týmu herně vyrovnaným soupeřem, bohužel jsme se ale nedostali k vážnějšímu ohrožení domácí branky. V úvodu druhého poločasu běžel Slavomír Mareš sám na brankáře domácích, ten ale jeho střelu vykopl na rohový kop. Po jeho rozehrání domácí po rychlém protiútoku navýšili své vedení na 2:0. V 60. minutě se agilní Slavomír Mareš opět prodral do gólové šance, ale ani tentokrát na domácího brankáře nevyzrál. Hned z následujícího protiútoku po zmatku v naší obraně domácí navýšili své vedení na 3:0. V 69. minutě pak po zcela jasném ofsajdu, který viděli všichni přítomní kromě pomezního rozhodčího, domácí uzavřeli skóre utkání na konečných 4:0. Myslím si, že konečný výsledek je pro nás až příliš krutý. Bohužel jsme se ale nevyvarovali individuálních chyb a naše finální zakončení bylo špatné. Od příštího domácího utkání, které sehrajeme o pouti v sobotu 22.4. od 17.00 s Dolním Bukovskem, pro nás začínají utkání, v nichž již budeme muset začít bodovat, abychom I.B třídu v Ratibořských Horách udrželi i pro příští sezónu. Zveme tímto na toto důležité utkání všechny naše věrné fanoušky a věříme, že nás přijdou podpořit v hojném počtu.