23.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

87. P. Tesař - 16. J. Fencl , 45. T. Hrubý , 64. M. Volf , 90. J. Fencl
0
Ledenice si připsaly povinnou výhru a stoupají tabulkou vzhůru

Půle pro hosty

Chlum jak už je u něj zvykem měl velké starosti se sestavou. Mezi tři tyče se postavil Radim Flaška a v poli se objevili bývalí hráči z béčka, kteří se třeba už nějaký pátek fotbalu aktivně nevěnují. To se samozřejmě odrazilo i na dění hřišti. Ledenice byly lepším týmem a byla jen otázkou času kdy se dokáží gólově prosadit. Domácí dokázali odolávat 16. minut, potom se po průnikové přihrávce na vápno od Kadlece střelou okolo gólmana prezentoval Fencl, 0:1. Tento stav vydržel až do samého závěru půle. Ve 45. minutě poslal rohový kop do sítě hlavičkující Hrubý a určil poločasové skóre na 0:2.

Chlum jen korigoval

Ve druhém poločase bylo dobývání domácí svatyně možná ještě intenzivnější. Gólově to dokázali ledeničtí vyjádřit až v 64. minutě, když po Fenclově přihrávce mířil přesně střídající Volf, který byl na hřišti jen pár minut, 0:3. Chlum se dočkal čestného úspěchu v 87. minutě. Po rohu se mezi střelce zapsal nejstarší hráč na hřišti Petr Tesař, 1:3. V závěru hosté znovu navýšili na rozdíl třídy. V 90. minutě přihrával kapitán Bez a druhý gól v zápase si připsal Fencl, 1:4. V příštím kole zavítá Chlum do Olešnice. Ledenice využily zaváhání Kamenného Újezdu a posunuly se na sedmé místo. O víkendu budou chtít doma stáhnout ztrátu na pátý Suchdol.

TJ Jiskra Chlum u Třeboně
Jiří Hájek (hráč domácí): V týdnu se mi omluvilo hned sedm hráčů a to z důvodu zranění, pracovních povinností atd. Nevěděl jsem jak nastoupíme a tak jsem přemluvil kluky, kteří mají ještě registraci a hráli za béčko aby nám pomohli. Do patnácté minuty jsme to drželi, ale pak se soupeř ujal vedení. Potom opět, z poslední standardky jsme dostali gól do šatny, i když i hosté uznali, že se jednalo o ofsajd, nechápu proč to pomezní nemávl. Ve druhé půlce do nás hosté bušili a přidali i třetí gól. Nám se podařilo už jen snížit. Chtěl bych poděkovat hlavně těm třem klukům, kteří nám přišli pomoci za bojovnost. Hráče zápasu dám Petra Tesaře, dal gól a, i když pět let nehraje alespoň přijde. Jsou tady jiní a...

TJ Slavoj Ledenice
Michal Hladík (asistent trenéra hosté): Nechtěl bych soupeře v žádném případě nějak shazovat, ale od první minuty mi přišli jako odevzdané mužstvo. Bylo jich jen dvanáct a co jsem se bavil s domácím postavili asi ty, kteří mají nohy a podle toho tak i vypadalo. Tenhle zápas se těžko hodnotí. Nejlepší hráči od nás byli Fencl, Volf a Pavlík.

R. Flaška [-] - T. Smetana [-] , K. Flaška [-] (30. I. Tesař [-] ) , T. Šniager [-] , J. Hájek [-] , J. Flaška [-] , T. Bednář [-] , D. Míka [-] , O. Novotný [-] , P. Tesař [-] , J. Matoušek [-]

J. Svoboda [-] - L. Winkler [-] (77. K. Havelka [-] ) , M. Kožant [-] (72. V. Babka [-] ) , M. Kadlec [-] , T. Hrubý [-] (57. M. Volf [-] ) , J. Fencl [-] , J. Pavlík [-] , J. Princl [-] (81. L. Labaj [-] ) , M. Bez [-] , J. Fošum [-] (67. M. Michner [-] ) , A. Stránský [-]

ŽK: 90. P. Tesař .
Hráči zápasu: P. Tesař - M. Volf , J. Fencl , J. Pavlík .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: Ondra Milan - HNILIČKA Jaroslav, KOUDELKA Jiří.