25.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2016-2017

--

--

--

--

Devadesátá minuta přinesla nejdůležitější okamžiky zápasu. Roudnému utekl bod a zůstává předposlední

0

Velešín měl k dispozici jediného hráče na vystřídání, to hosté měli na lavičce početní převahu. Když už se zdálo, že se týmy rozejdou s bezbrankovou remízou, padla rozhodující branka, trefil se domácí Grznárik.

Bez šancí, bez branek

Utkání se hrálo bez větších šancí a velmi bojovně, když domácí toužili po vítězné rozlučce s domácími fandy a Roudné stále bojuje o záchranu soutěže. První půle nabídla jediný náznak šance, když se mezi tři tyče Konečného branky nevešlo zakončení Rozkošného.

Grznárik zakončoval po kličce do prázdné brány

Ve druhé půli vše spělo k bezbrankové remíze. Nakonec ale rozhodla situace z úplného závěru zápasu. Hosté se nechali strhnout svým přímým kopem, který stáhl ze vzduchu domácí brankář Schneider, rychle poslal míč dopředu a bylo z toho přečíslení.  Po pravé straně hřiště unikl Fišer, nebyl sobecký a předal míč Grznárikovi, který si kličkou vychutnal brankaře Konečného a gól do prázdné branky zajistil Velešínu vítěsztví 1:0. V nastaveném čase se ještě v podobné šanci ocitl opět Fišer. Tentokrát už zvolil střelu, kterou hostující brankař Konečný zlikvidoval. Hosty mohlo ztracené vedení hodně mrzet - remízou by se totiž před posledník kolem dotáhli na J. Hradec B, s kterým mají lepší vzájemné zápasy. Takto ale drží trumfy v ruce Hradečtí...

SK Nemanice
Stanislav Kysela (trenér): "V posledním utkání před domácími fanoušky jsme přivítali Roudné B, které potřebovalo vyhrát a výhrou jsme se doma chtěli rozloučit i my. Obě mužstva nechtěla udělat chybu a tak se hrála opatrná kopaná s minimem šancí. V jediné vážnější šanci prvního poločasu poslal míč těsně vedle tyče Rozkošný. Zápas, který směřoval k remíze rozhodla akce v 90. minutě. Po pravé straně unikl Fišer, místo střely přihrávkou našel ve vápně Grznárika, ten si kličkou položil brankaře a gól do prázdné branky zajistil výhru 1:0. V nastaveném čase se v podobné šanci ocitl opět Fišer. Tentokrát zvolil střelu, kterou hostující brankař zlikvidoval."

TJ Malše Roudné B
Jiří Stegbauer (kapitán): „Byl to vyrovnaný zápas bez vyložených šancí, ale na docela slušné fotbalové úrovni. Prohráli jsme v 90. minutě školáckou chybou. Otevřeli jsme zbytečně prostor a tím ztratili bod, kterým bychom se dotáhli na Jindřichův Hradec. Takové školácké chyby se nesmí stávat, otevřela se nezodpovědně celá obrana. Nezbývá nám než vyhrát v Nemanicích, bude to tam strašně těžké, ale vše má ve svých rukou Jindřichův Hradec, musíme čekat, zda ztratí v zápase s Planou.“

D. Konečný [-] - J. Stegbauer [-] (73. M. Svobodný [-] ) , F. Vávra [-] , M. Lerch [-] , M. Strapáč [-] (46. V. Vacek [-] ) , S. Kubeš [-] , A. Trejbal [-] (46. M. Štěpánek [-] ) , D. Kořínek [-] , F. Král [-] , B. Vogl [-] (61. J. Vopelka [-] ) , J. Rezek [-]

ŽK: 47. F. Vávra . ČK: 90. F. Vávra .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Nedvěd Petr - VALEŠ Radek, BUMBA František.