24.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

Jindřichův Hradec slaví doma nezaváhal a zabrzdil vítězné tažení Hluboké

0

Hoši od Vajgaru doma zabodovali podruhé za sebou za tři body. Tentokrát to odnesla Hluboká, která po třech výhrách v řadě našla přemožitele a zároveň po třech zápasech inkasovala.

TJ Hluboká nad Vltavou
Tomáš Antoš (hráč): "Myslím, že jsme nebyli horším týmem, ale nakonec odjíždíme bez bodů. Podařilo se nám vstřelit branku ze začátku zápasu, jenže soupeř hned vzápětí vyrovnal a o patnáct minut později vstřelil po teči šťastný druhý gól. Druhý poločas jsme téměř celý odehráli na soupeřově polovině , ale gól jsme dát nedokázali a tak soupeř po jednom z brejků zvýšil na konečných 3:1."