25.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2016-2017

--

Výčapy vyhrály i v deseti

12. P. Horký (p.) - 22. L. Loucký , 25. L. Loucký , 75. T. Matoušek , 77. N. Kuchera , 82. N. Kuchera , 90. M. Semerád
0

Fotbalisté Výčap si odvezli bez překvapení výhru z Mohelna, o kterou však bojovali v deseti lidech téměř celý zápas.

Hosté otočili divoký poločas

Mohelno přivítalo v posledním domácím zápase Okresního přeboru Výčapy, které by ještě rády zabojovaly třeba i o třetí místo tabulky. Mohelno se naopak chtělo se svými fanoušky rozloučit důstojně. Podzimní souboj vyhrály Výčapy zcela jasně v poměru 5:0. Již jasný sestupující domácí tým z Mohelna nastoupil do zápasu bez střídajících hráčů a naopak plná hostující lavička musela přihlížet jak v 15. minutě odchází Lukáš Krátký ze hřiště bez náhrady. Oslabil tak své mužstvo, které od 12. minuty prohrávalo po pokutovém kopu Petra Horkého 1:0. Hosté i tak dokázali svoji kvalitu vyjádřit i o jednoho muže v poli méně. Postaral se o to v rozmezí tří minut Libor Loucký -1:2.

V závěru zápasu se hosté rozstříleli

Až do 75. minuty byla hra o výsledek otevřená, ale pak začaly padat i góly, bohužel pro domácí, jen do jejich sítě. Nejdřív dal na 1:3 Tomáš Matoušek a dvěma góly v rozmezí pěti minut upravil na 1:5 Nazariy Kuchera. V 90. minutě pak měl rozhodující slovo Martin Semerád 1:6.