24.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Lipníku se doma dařilo

0

Vítězstvím domácího mužstva skončilo utkání v Lipníku, kam přijel Studenec, kterému jaro příliš nevychází.

Za domácí se trefil dvakrát Jan Jonáš

V Lipníku byl vidět souboj dvou sousedů v tabulce. Lipník by se v případě výhry dostal poprvé před svého soupeře za celý probíhající ročník. Aktuální forma domácích to jen potvrzovala, Studenec navíc svoje domácí utkání proti Jemnicku B nezvládl. Zápas za velmi teplého počasí přinesl změnu skóre až po půlhodině zápasu, kdy se trefil ve 30. minutě Jan Jonáš - 1:0. Domácí tým pak ve 37. minutě opět zásluhou Jana Jonáše přidal druhý gól, a tak se šlo do kabin podstatně lépe domácím - 2:0.

Oba týmy daly po jedné brance

Druhý poločas už si domácí celek hlídal své vedení a navíc přidal na ještě uklidňujících 3:0 v 60. minutě Adam Rohony. Hosté pak už jen dokázali v 74. minutě zmírnit porážku Pavlem Rouskem na 3:1.

Hajduk Lipník
M. Skoumal [-] - L. Macháček [-] (60. T. Kalay [-] ) , T. Brabenec [-] , R. Šťáva [-] (86. L. Žák [-] ) , A. Rohony [-] (88. J. Fňukal [-] ) , J. Jonáš [-] (80. P. Pokorný [-] ) , R. Fišer [-] , A. Kisela [-] (68. A. Martenek [-] ) , A. Matoušek [-] , V. Krotký [-] , T. Pokorný [-]