24.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Přibyslavice splnila s Čáslavicemi roli favorita

0

Očekávanou výhrou skončil zápas v Přibyslavicích, kde domácí tým i zásluhou dvou vstřelených gólů Luboše Lopatáře porazil Čáslavice 3:0

Domácí dvakrát udeřili

Do Přibyslavic přijeli hosté z Čáslavic, kteří bojují o záchranu a tak potřebují každý bod. První poločas byl plný nepřesností a oba celky se spíše oťukávali, ale do vyloženějších šancí se nikdo nedostával. Největší šanci měli hosté, když překonali golmana Nováka, na brankové čáře ovšem zachraňoval Kopeček, který ho vykopl do bezpečí. Hned z následné akce udeřili domácí, když po jednom ze zákroků byl odpískán pokutový kop. Toho se ujal Skrobikowski a zkušeně proměnil. Do poločasu se skore měnilo ještě jednou a to díky domácímu kanonýrovi Lopatářovi, který překonal brankáře hostí.

Domácí se dočkali ještě gólu v poslední minutě

Druhý poločas se nesl v podobném duchu a nepřesností jako ten první. Velkou šanci měl domácí Packa, ale z těžkého úhlu se mu nepodařilo procpat míč do brány. Domácí si hlídali dvougolový náskok a snažili se zvýšit vedení, to se jim ovšem nedařilo. Povedlo se to až v poslední minutě, kdy Holub našel krásným pasem Lopatáře, ten si zpracoval míč na stehno a z jedné ho napálil k tyči. To byla poslední akce zápasu a domácí si tak připsali 3 body do tabulky.