24.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2016-2017

9. F. Rampír , 64. M. Večeřa (p.) , 82. M. Večeřa - 16. M. Sova , 23. M. Sova , 25. M. Sova , 43. M. Sova , 57. M. Sova , 75. M. Sova
0

Šesti góly zničil blatnický kanonýr Milan Sova svého soupeře z Okříšek B!

Milan Sova se trefil v první půli hned čtyřikrát

Fotbalisté Blatnice nastoupili do svého venkovního zápasu s pěti zápasy bez výhry a ze slibně rozjeté jízdy za postupem tak zbyly jen boje o co nejlepší umístění. Okříškám se naopak podařilo po třech prohrách vyhrát v Náměšti a živý tak naději na záchranu. Na podzim se více dařilo Blatnici, která zvítězila 3:0. Do zápasu vstoupili mnohem lépe domácí a v 9. minutě je poslal do vedení Filip Rampír -1:0. Jenže potom začal v zápase úřadovat kanonýr hostů Milan Sova, který v 16. minutě vyrovnal na 1:1. Ve 23. minutě pak jeho zásluhou hosté otočili na 1:2. A ve 25. minutě stačilo devět minut Milanu Sovovi, aby završil svůj hattrick na 1:3. Na odchod do šaten pak přidal ve 43. minutě domácím další gólový příspěvek opět Milan Sova -1:4.

Milan Sova domácí nešetřil ani ve druhé půli

Ani ve druhé půli nepřišel Milan Sova o svoji chuť po gólech a v 57. minutě navýšil vedení hostů na 1:5. V 64. minutě pak domácí zásluhou Michala Večeři snížili alespoň na 2:5. Milan Sova si ale ještě schoval jeden gólový příspěvek na 75. minutu a bylo to 2:6. Střelecké hody pak ukončil v 82. minutě opět domácí Michal Večeřa 3:6.

SK Blatnice
Trnka Jiří, trenér: Začátek nám moc nevyšel, lacinou brankou jsme brzy prohrávali. Rychlé branka nás ale nepoložila a konečně se trefil Milan Sova. Do konce poločasu jsme na hřišti dominovali a první půli jednoznačně zvládli. Druhá poločas jsme sice začali ospale, za co nás domácí potrestali hned dvakrát, ale na to se nám podařilo brzo odpovědět, kdy se celkem šestkrát v zápase trefil Milan Sova. Sedmou branku v zápase s penalty mohl proměnit náš brankář Jirka Holík, střela ale šla pouze do tyče. S výsledkem i s předvedenou hrou jsme spokojeni