23.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Stařeč veze z Blatnice pouze bod

0

Ztrátu dvou bodů v boji o postup do IB. třídy, museli zkousnout na těžké půdě v Blatnici fotbalisté Starče, když pouze remizovali 0:0

V první půli diváci branku neviděli

Zápas za tepla a silného slunka začal v poměrně dobrém tempu a vyrovnaně. Útoky se střídali na obě strany a hned zkraje si oba týmy vypracovali slibné příležitosti. Zlom nastal mezi dvacátou a dvaadvacátou minutou, kdy po sérii rohových kopů si hosté vytvořili dvě, tři příležitosti. Od té doby si vynutili územní převahu, ale domácí byli stále nebezpeční z „brejkových“ situací. Až ke konci poločasu se hra zase vyrovnala. V prvním poločase měli i domácí dvě šance, kdy jedna skončila brankou, ale pro údajný ofsajd nebyla uznána.

Ani druhá půle branku nepřinesla

Celý druhý poločas si hosté udržovali mírnou herní převahu, ale více než velký počet rohových kopů a náznaků šancí si nevytvořili. Domácí byli stále nebezpeční v protiútocích, ale obrana hostů v čele s brankářem Obůrkou pracovala spolehlivě..

SK Blatnice
Trnka Jiří, trenér: V utkání jsme byli aktivní, kombinovali jsme, ale opět bez brankového efektu.

TJ Sokol Stařeč
Prokop František, trenér: Remíza je vzhledem k průběhu zápasu a počtu vytvořených šancí je spravedlivá. Celé mužstvo musím pochválit za velkou bojovnost po celý zápas a to v nelehkých klimatických  podmínkách. Úroveň zápasu byla na solidní úrovni, trochu ji škodilo časté přerušování hry, zbytečné protesty a pokřiky.