23.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Přibyslavice si vezou z Mohelna výhru

0

Zápas posledního Mohelna proti Přibyslavicím skončil jasnou výhrou hostujícího týmu

Hosté dvakrát udeřili

Výkon domácích byl velice nevýrazný bez velkých šancí. Po celý zápas byli hosté lepším týmem. Přesto úroveň zápasu byla špatná. V 15. minutě otevřel skóre Vojtěch Škorpík, který dokázal přelobovat celou domácí obranu i brankáře Ležáka střelou k tyči - 0:1. Ve 41. minutě pak po stažení hostujícího hráče kopaly Přibyslavice penaltu, kterou proměnil Jan Kolman -0:2.

Přibyslavice přidaly ještě jeden gól

Ve druhém poločase pokračoval fotbal slabé úrovně a hosté si v pohodě hlídali dvougólový náskok, který pak ještě navýšil v 83. minutě Lukáš Matějek, který krásnou střelou z dvaceti metrů obstřelil šajtlí brankáře Miloše Ležáka a stanovil tak konečné sk=ore zápasu na 0:3.

TJ Mohelno
Hort Karel, vedoucí: Dneska jsme měli plnou lavičku, tří lidi na střídání. Náš výkon byl velice nevýrazný bez velkých šancí. Nedařilo se celému týmu. Hostům se také příliš nedařilo, ale své šance dokázali proměnit.

TJ Sokol Přibyslavice
Kolman Jan, kapitán: Po celý zápas jsme byli lepším týmem. Konečný výsledek mohl být s větším rozdílem, bohužel jsme neproměnili šance. Mohelno nás pozlobilo první půli ze standartních situaci. Úroveň zápasu byla špatná.