23.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2016-2017

--

Ve Studenci se z výhry radovalo Jemnicko B

75. M. Chalupa - 10. A. Pacas , 38. A. Pacas , 42. J. Kincl , 43. O. Frečka (p.)
0

Zápas dvou týmu z horní poloviny tabulky skončil překvapivě vysokou výhrou hostujícího Jemnicka B 1:4

Hosté zaskočili domácí čtyřmi góly

První šanci měl v 7. minutě Vrba, bránu ale z úhlu netrefil. Hosté byli v 10. minutě úspěšní Pacasem, který udělal kličku nejen obránci, ale i brankáři a skóroval do prázdné brány 0:1.  V 15. minutě domácí zahrávali trestný kop Kučerňákem, Chalupa hlavičkoval do brankáře Tesaře, ten míč vyrazil před sebe, dorážku Chalupy ovšem kryl.  ve 38. minutě  hosté centrovali z levé strany a Pacas dal hlavou na 0:2. Ve 42. minutě opět centrovali z levé strany, Kincl si míč zpracoval za pomocí ruky a upravil skóre na 0:3. Ve 43. minutě nařízenou penaltu zahrával Frečka a proměnil -0:4.