18.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Výčapy jsou k nezastavení

0

Jemnicko B v dalším zápase z týmem špičky tabulky z Výčap nezopakovalo výkon jako proti vedoucí Rokytnici a podlehlo dalšímu aspirantovi postupu

Hosté se prosadili hned dvakrát

Jemnicko B po vysoké prohře z Chlístova, přivítalo třetí celek tabulky Výčapy, které zatím na jaře neztratili ani bod a rázem ztrácejí na vedoucí Rokytnici pouhé tři body, když právě tento vedoucí celek porazili v minulém kole na vlastním hřišti 2:1. Na podzim se oba soupeři rozešli ve Výčapech remízou 2:2. Výčapy hýří sebevědomím, a to se ukázalo hned po čtvrthodině zápasu, kdy se v 17. minutě prosadil Martin Semerád -0:1. A aby to pro domácí nebylo ještě málo, přišla ve 22. minutě další gólová rána z kopačky Davida Matouška -0:2. Opaření domácí již tušili, že proti tak dobře připravenému soupeři nebudou mít lehkou práci a jejich snaha o snížení končila na pozorné obraně v čele s brankářem Lukášem Krátkým. A tak měli Výčapy po prvním poločase  dobře rozjetý zápas na zisk dalších tří bodů.

Ve druhé půli branka nepadla

Ve druhé půli sice domácí tým měl snahu zápas alespoň skórovat, ale obrana Výčapů fungovala skvěle. Nakonec i hosté své vítězství mohli také pojistit, ale i to je mrzit nemuselo, protože i tak brali všecny tři body a jsou jen dva body od postupu.

Sokol Výčapy
Král Martin, vedoucí: Po šťastných dvou gólech jsme sice tři body uhráli, ale zápas ovlivnil terén a tak fotbal neměl valnou úroveň.