18.kolo, Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

47. P. Krása (p.) , 53. L. Půčala , 72. P. Stejskal
0

Favorizovaný tým SK Roudnice se v dalším duelu II. třídy gólově probral až ve druhém poločase, kdy zlomil odpor Třebenic třemi úspěšnými zásahy. Postupně se trefili Krása, Púčala a Stejskal.

Utkání mělo očekávaný scénář, domácí měli sice převahu, vytvářeli si šance, ale dlouho bez potřebného efektu. V úvodu pálil mimo Púčala, po něm netrefil v dobré pozici ideálně míč Novotný a Trejbalovu ránu vyboxoval gólman Mašek.

Blízko prvnímu gólu byl pak dvakrát Matuszewski, ovšem ve 14. min. pálil po přihrávce Krásy mimo a ve 24. mu po rohu překazil radost jeden z obránců, který vykopl míč u tyče. V hlavní roli byl hostující Mašek i v dalších minutách, kdy zlikvidoval dvě šance Hubeného. V závěru poločasu pak neusměrnil hlavou přesně Skokan.

Vstup do druhé půle už domácím vyšel, ve 47. si na kolmici naběhl Stejskal, byl nedovoloně zastaven Maškem a nařízenou penaltu proměnil Krása. V 50. našel Púčala Stejskala, ten však trefil jen boční síť. V 53. Roudnickým vyšla akce po ose Trejbal - Matuszewski. K míči se dostal na hranici vápna Púčala, střela mu sice nesedla, ale Maškovi přece jen proklouzla do sítě - 2:0.

V 65. o sobě dali vědět i hosté, po brejku přehazoval vyběhnuvšího Lukeše Krejčí, ale Job stačil před ještě čárou nebezpečí odvrátit. O chvíli později se Lukeš předvedl po prudké střele Poláčka. V 72. našel Matuszewski z levé strany Stejskala, ten si přehodil na pravačku a propálil třebenického gólmana potřetí.

Zdroj: Oficiální web klubu SK Roudnice nad Labem

SK Roudnice nad Labem
Jiří Šmidrkal (trenér): "Naše vítězství je zasloužené. Strašně se ale nadřeme na góly. Šancí máme plno, ovšem v koncovce to není ono. Chyběli zranění či pracovně zaneprázdnění Vecko, Lebduška a Srp, pár hráčů nastoupilo se sebezapřením, ale i tak jsme měli vyhrát vyšším rozdílem. Je potřeba přepnout na jinou rychlost, se silnějším mančaftem by tohle nestačilo. Věříme, že se nám to všechno uzdraví a na další zápasy už budeme kompletní a v předstihu rozhodneme o postupu."

J. Lukeš [-] - P. Job [-] , Z. Skokan [-] , P. Hyťha [-] - J. Trejbal [-] , P. Matuszewski [-] , P. Krása [-] , J. Novotný [-] (46. P. Jansa [-] ) - P. Stejskal [-] (83. M. Neuman [-] ) , L. Půčala [-] (58. J. Aubrecht [-] ) , J. Hubený [-] (74. D. Hlaváček [-] )