3. M. Hock - 30. A. Nágl
0

Bonusový bod navíc si zaslouženě odneslo Vysoké Mýto.

Na gól Hocka odpověděl Nágl

Utkání dvou celků z čela tabulky nabídlo zajímavou a dramatickou podívanou před početnou diváckou kulisou (přes 500 diváků). Skóre otevřel již ve druhé minutě hlavou neobsazený Hock, domácí využili rohový kop. Vyrovnání přišlo také ze vzduchu. Ve 30. minutě si na dlouhý přesný nákop Langera naskočil Nágl a hlavou prodloužil míč do sítě – 1:1.

Převaha domácích kýženou branku nepřinesla

Domácí měli ve druhém poločase značnou převahu, ale v závěru je od porážky zachránil gólman Zavřel. V penaltové loterii byli úspěšnější a získali bonusový bod.