Letohrad si připsal důležité tři body

0

Náchod zůstává nadále beznadějně poslední.

Tichý poslal hlavou hosty do vedení

Hrálo se bojovné utkání plné nervozity z důvodu důležitosti pro oba týmy. V patnácté minutě se do slibné šance dostal Kabourek, ale moment k zakončení prováhal. Ve 26. minutě šel Letohrad do vedení, hlavou se trefil Tichý. Domácí měli příležitost ve 35.minutě. To pálil Moravec, ale Ehrenberger byl na místě.

Kabourek pečetil důležitou výhru Letohradu

Ve druhém poločase utkání pokračovalo ve stejném duchu jako první poločas. Definitivní rozhodnutí padlo až v 87. minutě. Domácí nepřesně rozehráli standardní situaci, míč se dostal ke Kabourkovi, pro kterého nebyl problém přehodit domácího brankáře – 0:2. Letohrad tak vybojoval první výhru v letošním ročníku na hřišti soupeře.