6.0

7.0

Kolínští uspěli po penaltovém rozstřelu

0

Z Kratonoh odváží FK Kolín po výhře na penalty dva body. V prvním poločase se trefil Milan Vácha. Domácí v druhém poločase srovnali na 1:1. Rozhodující penaltu proměnil Jan Štoček.

Statistiky

Branky: Novák - Vácha, Štoček (rozhodující pen.)

Rozhodčí: Opočenský - Ulrich, Šob

ŽK: Pražák, Pago - Vácha, Jindřich

Diváci: 100

FK Kolín: Ptáček - Čapek (64' Němeček), Brunclík (K), Štoček, Seifert, Puk O., Biško, Puk M. (64" Jindřich), Nešpor, Šourek, Vácha

FK Kratonohy: Ordelt - Tulach, Strasser, Kejmar, Haupt, Franc (K), Jiroutek (69' Pago), Peterka, Habrman, Novák, Pražák (76' Jilemnický)

FK Kratonohy
Václav Pišta, trenér: „Utkání jsme začali velmi dobře a díky aktivní hře měli v šesté minutě výhodu pokutového kopu, který jsme bohužel neproměnili. O tři minuty později se v obrovské šanci ocitl Habrman, ale hostující Ptáček skvěle vyrazil. V 17. minutě jsme vyrobili hrubku při přihrávce hlavou brankáři a hosté šli do vedení 0:1. I nadále jsme však byli aktivnější, ale výraznější šance již nepřicházely. S postupem času se začali osmělovat hosté, ale k výraznějšímu ohrožení branky se nedočkali. Druhý poločas se odehrál mezi vápny, bez větších šancí na obou stranách. Zaslouženého vyrovnání jsme se dočkali dvanáct minut před koncem, když střelu Paga dorazil Novák - 1:1. V penaltovém rozstřelu byli o jeden pokus lepší hosté. O větší bodový zisk jsme se připravili v prvním poločase, kdy jsme měli jít do dvoubrankového vedení, ale místo toho jsme inkasovali a alespoň bod jsme zachraňovali až v závěru zápasu. Celý tým zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon a velmi kvalitní přístup.“

A. Ordelt [-] - V. Pražák [-] (76. M. Jilemnický [-] ) , D. Novák [-] , V. Habrman [-] , M. Peterka [-] , T. Jiroutek [-] (69. Z. Pago [-] ) , D. Franc [-] , O. Haupt [-] , V. Kejmar [-] , M. Strasser [-] , M. Tulach [-]