1.0

0

Rozhodl útočník Kejzlar, autor dvou branek!

Domácí brankář Malý držel naděje Kutné Hory

Kutná Hora hostila v důležitém utkání Trutnov. Domácí zatím stále trápí absence v kádru a poslepovaná sestava na body nestačila. Hosté Kutnou Horu v celém průběhu utkání v podstatě nepustili do gólové šance. Naopak. V první pětačtyřicetiminutovce navíc domácí zachránil brankář Malý. První dějství ještě skončilo nerozhodně 0:0.

Trutnovští vstřelili tři branky a slavili důležité vítězství

Pět minut po začátku druhého poločasu otevřel skóre urostlý útočník Kejzlar. V závěru se dal očekávat tlak Kutnohorských, ten ale nepřišel. Naopak. Hostující Kejzlar zvýraznil náskok Trutnova v 86. minutě na 2:0 a výhru pečetil v poslední minutě Petr Holubec. Trutnov tak po vítězství s Náchodem získal další veledůležité body pro záchranu soutěže.

Sparta Kutná Hora
Radek Kulhánek, trenér: „Výsledek vypadá dost kriticky. Je však pravdou, že dvě branky padly v posledních dvou minutách, kdy jsme šli do rizika. V poločase jsem hráče motivoval, že by druhá půle měla být naší výhodou, jelikož na trávě čtrnáct dní trénujeme. Hosté byli na přírodním povrchu prvně. Situace však byla taková, že síly došly nám. Projevuje se, že jsme celou zimu trénovali v osmi lidech. Někteří kluci, co se již uzdravili, ještě nevydrží celých devadesát minut.“

P. Malý [-] - O. Černý [-] , T. Dudla [-] , L. Šindelář [-] , R. Hačka [-] (75. R. Šesták [-] ) , B. Franc [-] , V. Semrád [-] (62. D. Cimr [-] ) , J. Kulhánek [-] , M. Frejlach [-] (91. O. Liška [-] ) , T. Skokan [-] , V. Piskač [-]