--

--

--

--

Melechovského střelecké procitnutí odnesl Králův Dvůr, jirenský střelec dovršil mety pětadvaceti tref!

0

Nadějného začátku a vstřeleného gólu Cábelíci nevyužili. Ještě v prvním poločase Jirny otočily skóre. Ve druhém poločase o své výhře rozhodly definitivně. Dva góly vstřelil Aleš Melechovský, který po odmlce opět zazářil.

Rychlé vedení soupeře Jirny nezabrzilo

Atraktivní střetnutí mezi nejlepšími týmy soutěže odstartovali lépe hosté, už ve třetí minutě se radovali po trefě Martina Šlapáka – 0:1. Odpověď Jiren na sebe nechala čekat deset minut, nejlepší střelec třetí ligy, Aleš Melechovský, přidal další trefu do sbírky a vyrovnal – 1:1. Definitivního otočení výsledku dosáhly Jirny ve 32. minutě, kdy se prosadil Pavel Vandas – 2:1. Tímto výsledkem skončil první poločas.

Melechovský přidal druhou trefu

Do druhého poločasu vystartovali lépe domácí a po druhé trefě kanonýra Aleše Melechovského utekli soupeři na rozdíl dvou gólů – 3:1. Pouhé čtyři minuty na sebe nechal čekat čtvrtý gól v síti Králova Dvora, do kolonky střelců se zapsal i Luboš Hruška – 4:1. Hosté měli na vyrovnání třicet minut hry, ale manko už nedokázali stáhnout.

SK Viktorie Jirny
Václav Hradecký (trenér): "Královák měl hned v úvodu výbornou šanci, kterou ale neproměnil. Pak jsme si ale dali vlastní gól, kdy to ´Hrůša´ šoupnul do vlastní brány. Melechovský vyrovnal z nádherné standardky, ze druhé jsme otočili, první půle byla celkově vyrovnaná. Druhou půli jsme ale naprosto ovládli, suverénním stylem, dali jsme další branky, nastřelily tyč a měli další šance, hosté zcela odešli. Ve druhém poločase jsme byli jasně lepší, takže jsme zaslouženě vyhráli. Hráčem zápasu byl dvougólový Melechovský."

O. Čáp [-] - M. Čepelák [-] , L. Hruška [-] , O. Kejha [-] , M. Parys [-] (78. J. Procházka [-] ) - F. Škorvánek [-] (57. D. Kocourek [-] ) , L. Křeček [-] , P. Vandas [-] (70. F. Awuku [-] ) , R. Stöckner [-] (62. V. Ježdík [-] ) - A. Melechovský [-] - J. Vondráček [-]