--

--

--

0

Benešov odstartoval zápas ve velkém tempu a hned v úvodu se prosadil Turek. Počáteční nevýraznou fázi zápasu dokázal napravit po půl hodině Volf vyrovnávací trefou, ale po chvilce musel pro zranění střídat. Ve druhém poločase už hrála Dobrovice daleko lepší fotbal, Dordevič vstřelil gól a tři body zůstaly doma.

Neproměněné šance Benešova

Benešovští se ujali vedení po osmi minutách, když rychlý protiútok zakončoval dloubákem přes Bartoše osamocený Martin Turek – 1:0. Uteklo pár minut a hosté mohli udeřit opět z brejku, při přečíslení čtyř proti dvěma našel Balata zcela volného Vrňáka, tutovou akci ale skvělým zákrokem zlikvidoval pohotový Bartoš. Ačkoliv Dobrovice nebyla během první půl hodiny příliš nebezpečná, dokázala vyrovnat. Marek Volf si zpracoval balon zhruba dvacet metrů od brány a střelou z otočky vymetl šibenici za zády Beníka – 1:1. Po chvilce mohl jít Benešov zpět do vedení, Farkašovu střelu ale Bartoš zpacifikoval na brankové čáře. Velké oslabení domácích přišlo pár minut před koncem poločasu, kvůli zranění musel střídat nebezpečný střelec Volf. V závěru poločasu přišla další ze šancí Benešova, Balata našel Turka a razantní zakončení prosvištělo vedle tyče.

Dordevič navázal na Volfa a rozhodl

Do druhého poločasu už ale Dobrovice vstoupila daleko lépe. Strnadův centr zakončoval Osvald hlavou k tyči, ale Beník skvělým zákrokem šanci domácích zneškodnil. Domácí hráči se sice drželi v méně plodném tlaku, ale udeřili po šedesáti minutách hry. Bernátův centr sice hosté odvrátili, záhy však přišel další centr Strnada a hlavičkové zakončení Bobana Dordeviče proklouzlo Beníkovi pod rukama – 2:1. Zvýšit vedení mohl Dordevič, ale nejlepší moment střely prováhal. Bernátova střela z úhlu Beníka posléze také tolik neohrozila. Benešov si v závěru šanci na vyrovnání nevytvořil a nechal v Dobrovici všechny body.