FOTO: Brodek porazil Otaslavice a předskočil je v tabulce


Branky


50. P. Piňos , 75. M. Jelínek - 88. M. Vogl

V něděli 11. června bylo na hřišti v Brodku odehráno poslední utkání, posledního kola okresního přeboru mezi domácí jedenáctkou a mužstvem Otaslavic. 

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

V tomto derby šlo o umístění ve středu tabulky. V prvním poločase byli fotbalovější domácí, vytvořili si více šancí, ale gól vstřelit nedokázali. Dočkali se až na začátku druhé půle. Do míče se ve vzdálenosti kolem 20 metrů od branky opřel P. Piňos a domácí vedli - 1:0.  Vedení Brodku vyburcovalo hosty k větší aktivitě. Ovšem nakonec to byli domácí, kteří přidali druhou branku. Jelínek se prodral středem hřiště do velkého vápna přes dva obránce a prostřelil vyběhnuvšího gólmana - 2:0.

 

V závěru utkání domácí mysleli více na bránění výsledku než na útočení a přenechali iniciativu soupěři. V 88. minutě zahrávaly Otaslavice trestný kop. Na míč si naběhl Vogl a usměrnil jej hlavou za záda brankáře Krále. Vyrovnat se jim však již nepodařilo a tak Brodek nakonec skončil v tabulce před Otaslavicemi na 6. místě.

 

AUTOR: LUBOMÍR KAPRÁL

 

 

 Sestavy


Sokol Brodek u PV
J. Král [-] - J. Typner [-] , R. Ličman [-] (62. M. Jelínek [-] ) , P. Piňos [-] (80. M. Krejčí [-] ) , P. Rakáš [-] , R. Piňos [-] , P. Soldán [-] , P. Fialka [-] , J. Matoušek [-] (64. J. Sochor [-] ) , L. Zatloukal [-] , R. Šimeček [-]

Sokol Otaslavice
J. Orálek [-] - M. Kaláb [-] , J. Ruszó [-] , M. Šubrt [-] , D. Hrazdíra [-] - D. Drmola [-] , D. Gerneš [-] , M. Vogl [-] , D. Zatloukal [-] - R. Rieger [-] (33. J. Frehar [-] ) , A. Hangurbadžo [-] (66. P. Skalický [-] )

ŽK: 13. D. Drmola .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: MILAR Jaroslav [4.0] - BAŠNÝ Petr, SPURNÝ Dominik.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 Haná Prostějov 26 81:31 61
2 Sokol Vrahovice 26 75:28 59
3 TJ Sokol Určice B 26 69:48 53
4 Horní Štěpánov 26 73:57 48
5 Sokol Vicov 26 45:39 40
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Pavel Farný 24
2 Kristián Koukal 22
3 Karel Gryc 21
4 Patrik Gábor 21
5 Martin Vogl 17
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
Nebyla nalezena žádná data
Zobrazit celou tabulku