10.kolo, Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. B, 2016-2017

--

--

--

0

Sokol Náklo je v letošním ročníku nejnižší fotbalové soutěže v okrese Olomouc suverénně nejlepším mužstvem...

Zatím všechna utkání vyhrálo a je tedy bez ztráty bodu na prvním místě tabulky. Naposledy Náklo vyhrálo v 10. kole doma nad Mladějovicemi 3:0. Domácí se ujali vedení hned ve 3. minutě utkání. Autorem branky byl Kovařík. Ve 20. minutě zahrával Křižan trestný kop, který mu však nesedl a míč mířil Pánu Bohu do oken. V 33. minutě však Křižen složil reparát. Tentokrat se s trestného kopu trefil a Náklo vedlo 2:0. Po změně stran domácí přidali ještě jednu branku a zaslouženě vyhráli. Jejím autorem byl Jiří Olbert. Hosté za celý zápas brankáře domácích téměř nezaměstnali a od ještě větší porážky je zachránil gólman Hoško.

AUTOR: Lubomír Kaprál