14.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2014-2015

--

--

Výhra Pomezí nad Kunčinou

0

Prvních 60 minut vyrovnaný fotbal poté si však slovo vzali domáci a tři body zůstali v Pomezí.

Vyrovnaná první půle

První poločas začal velmi opatrně z obou stran, hrálo se převážně na půlce hřiště. Až ve 28. minutě kapitán domácích Jožák načnul střelecký účet. Pár vteřin před poločasovým hvizdem ale stav vyrovnal hostující útočník Tomáš Brychta. Stav utkání po prvním poločase tedy 1:1.

Domácí otočili ve svůj prospěch

Ve 48. minutě se prosadil hostující střelec Tlustoš a domácí prohrávali 1:2. Jenže od 60. minuty jakoby hostům odešly síly a domácím se začalo náramně dařit. V 65. minutě nejprve srovnal Roušar a tři minuty poté na 3:2 pro domácí skŕoval Ehrenberger. Opravdu fotbalová lahůdka přišla v 82. minutě z kopaček domácího Krajíčka, který ze třiceti metrů nádhernou střelou pod břevno pojistil vedení Pomezí.

TJ Sokol Pomezí
Sektretář Z. Stoklásek: Skvělá poslední půl hodinovka završená krásnou brankou z velké vzdálenosti.

M. Pecina [-] - M. Kotouček [-] , M. Stýblo [-] (46. J. Nespěšný [-] ) , .. Sláma [-] , P. Čejka [-] - J. Jožák [-] , P. Pořízka [-] (65. J. Svoboda [-] ) , M. Roušar [-] , .. Ehrenberger [-] - O. Krajíček [-] , J. Nespěšný [-]