17.kolo, Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor, 2014-2015

--

--

Souboj "béček" ve prospěch horalů

0

Souboj velkých rivalů přineslo dvě branky a obě v síti Lánova. Derby "béček" tak vyznělo lépe pro Vrchlabí.

Utkání se rozhodlo už v prvním poločase. Lánov srazil dvěma brankami Sommer. Snaha hostů většinou končila v náručí brankáře Vrchlabí nebo v několika případech na brankové konstrukci.

Neomylný Sommer

Domácí byli od úvodu lepším týmem a šli zaslouženě do vedení. Postaral se o to Sommer. Když ten stejný hráč po půlhodině hry proměnil i pokutový kop, bylo téměř po zápase. Vrchlabí zvolnilo, kontrolovalo hru ale občasnou lehkovážností dali Lánovu několik příležitostí. Hráči hostů však trefovali pouze brankáře nebo konstrukci branky a tak se už do poločasu skóre neměnilo.

Vrchlabí si tři body vzít nenechalo

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako ten první. Postupem času se z něho začal stávat boj o střed hřiště. Utkání ve zbytku postrádalo jiskru, atraktivitu a hlavně branky a tak se po výhře 2:0 mohlo v derby radovat domácí Vrchlabí.