25.kolo, Olomoucký | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

--

31. M. César (p.) - 21. Z. Hradil , 49. Z. Hradil , 51. J. Pazdera , 89. T. Matocha
1

Je rozhodnuto - Sokol Dub zvládl utkání v Klenovicích na jedničku a Němčice už ho v tabulce vzhledem k horšímu skóre ze vzájemných zápasů nemohou přeskočit! Dub tak slaví prvenství a postup do I.A třídy!

TJ Sokol Klenovice na Hané
D. Klimeš [-] - M. Spálovský [-] , E. Dreksler [-] , T. Varga [-] , J. Popelka [-] (57. F. Pokorný [-] ) , T. Rozehnal [-] , M. César [-] (70. M. Cibulka [-] ) , A. Prášil [-] , M. Liška [-] , K. Pospíšil [-] , L. Frys [-] (67. T. Grepl [-] )

TJ Sokol Dub nad Moravou
T. Oháňka [-] - P. Vondra [-] , M. Krempl [-] , J. Kaiser [-] - J. Došlík [-] , D. Hrabal [-] , J. Šálek [-] , V. Přecechtěl [-] , P. Doseděl [-] (63. J. Hronek [-] ) , J. Pazdera [-] (81. T. Matocha [-] ) - Z. Hradil [-] -

ŽK: 45. A. Prášil - 57. J. Šálek .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: Vojtek Jaroslav - KOPEČNÝ Zdeněk, HORÁK Jiří.

3. 6. 2017 21:16
Sokol Klenovice na Hané - Sokol Dub nad Moravou 1:4 (1:1)
V sobotu 3. června bylo na hřišti v Klenovicích odehráno utkání předposledního kola I. B třídy, skupiny A, mezi domácí jedenáctkou a mužstvem Sokola Dub. Hosté byli před tímto utkáním v tabulce na prvním místě s náskokem tří bodů a k definitivnímu výtězství ve skupině potřebovali v posledních dvou kolech získat tři body. Naproti tomu Klenovice se nachází na sedmém místě a mají zajištěnou účast v I. B i v příštím ročníku. V prvním poločase byli jednoznačně lepším mužstvem hosté. S proměnováním šancí to bylo horší. Vždyť jen kapitán hostujícího mužstva neproměnil celou řadu vyložených příležitosti. Nejprve po rohovém kopu hlavičkoval těsně nad břevno, pak neúspěště pálil z hranice velkého vápna a vzápětí se trefil do tyče. Ve 21. minutě pronikl do šestnáctky domácích Hradil a ač tísněn obráncem na hranici faulu dokázal prostřelit domácího gólmana a hosté vedli 1:0. V 31. minutě zahrál nešťastně na hranici velkého hostující obránce a hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten s přehledem proměnil César. Na začátku druhého poločasu 2x udeřili hosté a o výsledku utkání bylo prakticky rozhodnuto. Autory branek byli Hradil a Pazdera. V samém závěru utkání vystřelil z více než 20 metrů Matocha a dal výsledku konečnou podobu - 1:4. Chvíli na to se již hráči Dubu radovali z postupu do 1 A.