FOTO: V souboji o třinácté místo uspěly Určice


Branky


V neděli 28. května bylo na hřišti v Určicích odehráno důležité utkání 28. kola krajského přeboru, ve kterém domácí nastoupili proti mužstvo SK Chválkovice. Jednalo se o přímý souboj o 13. místo.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.


Sestavy


TJ Sokol Určice
J. Pokorný [-] - M. Neubauer [-] , T. Kvapil [-] (71. J. Dračka [-] ) , P. Vodák [-] (74. M. Mohelník [-] ) , P. Halouzka [-] , F. Plajner [-] , D. Bokůvka [-] , T. Menšík [-] , M. Bureš [-] (54. M. Račanský [-] ) , L. Zelina [-] , J. Frehar [-]

SK Chválkovice
P. Voslař [-] - D. Moravec [-] (46. L. Marta [-] ) , M. Macek [-] , M. Dosoudil [-] (46. R. Výkrutík [-] ) , R. Štefek [-] , D. Drexler [-] (85. V. Zatloukal [-] ) , R. Toman [-] , J. Žebrok [-] , P. Grossmann [-] , P. Klimek [-] (46. V. Jurek [-] ) , M. Galus [-]

ŽK: 43. P. Vodák , 59. J. Frehar - 37. R. Štefek . ČK: 84. P. Voslař .
Počet diváků: 140. Rozhodčí: VRBA Mojmír [6.0] - KŘEPSKÝ Michal, HUBENÝ Lukáš.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
28. 5. 2017 20:48
Lubomír Kaprál
TJ Sokol Určice | Olomoucký | Prostějov
V neděli 28. května bylo na hřišti v Určicích odehráno důležité utkání 28. kola krajského přeboru, ve kterém domácí nastoupili proti mužstvo SK Chválkovice. Jednalo se o přímý souboj o 13. místo. Domácí jedenáctka byla po celé utkání fotbalovější, zaslouženě vyhrála a vzhledem k počtu šancí, které domácí zahodili, je pro hosty výsledek ještě milosrdný. Ve 12. minutě šel Bureš do souboje jeden na jednoho, udělal obránci kličku a prostřelil gólmana Voslaře - 1:0. Vzápětí mohly Určice vést o dvě branky. Halouzka přihrál Vodákovi a jeho střelu brankář vytěsnil na roh. Po dalším rohu hlavičkoval Zelina nad branku. Po půl hodině hry nechala hostující obrana Halouzkovi více času a prostoru než bylo zdrávo a ten toho dokázal patřičně využít - 2:0. V 36. minutě nastřelil Kvapil břevno. Minutu na to fauloval ve velkém vápně Štefek za což viděl žlutou kartu a rozhodčí nařídil penaltu. Míč si na značku pokutového kopu postavil domácí kapitán Bokůvka, ale počínal si trestuhodně. Vystřelil dobré dva metry nad branku. Hosté měli za celý první poločas pouze dvě vyloženější šance, v obou měl prsty Drexler, ale v prvním případě jeho střelu po trestném kopu vytěsnil brankář Pokorný na roh a ve druhém případě po rohovém kopu zakončoval nad branku. Na začátku druhého poločasu si Určice vypracovaly hned tři vyložené šance, tu největší zazdil po Kvapilově centru Vodák. V 57. minutě se řítila sama na hostující branku dvojice Halouzka - Račanský. Prvně jmenovaný mohl zakončovat, ale volil přihrávku na Račanského. Ten sice rozvlnil síť hostující branky, bohužel z vnější strany. V 79. minutě složil reparát za neproměněnou penaltu Bokůvka, který běžel sám proti golmanovi a nedal mu šanci - 3:0. V 85. minutě se řítil na hostující branku Mohelník. Hostující brankář jej fauloval, za což viděl červenou kartu a musel opustit hřiště. V samém závěru utkání vsítil čtvrtou branku domácích Halouzka a dal výsledku konečnou podobu - 4:0.

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Sokol Ústí 28 83:31 71
2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 28 52:25 64
3 SK SULKO-Zábřeh 28 51:35 60
4 FK Šternberk 28 64:33 58
5 TJ Sigma Lutín 28 51:40 44
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Tomáš Los 19
2 Lubomír Maléř 18
3 Antonín Jakeš 17
4 Patrik Sencovici 16
5 Matěj Šinogl 15
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Petr Munduch 49 63% 1
2 Jaroslav Provaz 31 49% 0
3 Radek Tuška 4 57% 0
Zobrazit celou tabulku