28.kolo, Olomoucký | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

--

1

V neděli 28. května bylo na hřišti v Určicích odehráno důležité utkání 28. kola krajského přeboru, ve kterém domácí nastoupili proti mužstvo SK Chválkovice. Jednalo se o přímý souboj o 13. místo.

TJ Sokol Určice
J. Pokorný [-] - M. Neubauer [-] , T. Kvapil [-] (71. J. Dračka [-] ) , P. Vodák [-] (74. M. Mohelník [-] ) , P. Halouzka [-] , F. Plajner [-] , D. Bokůvka [-] , T. Menšík [-] , M. Bureš [-] (54. M. Račanský [-] ) , L. Zelina [-] , J. Frehar [-]

SK Chválkovice
P. Voslař [-] - D. Moravec [-] (46. L. Marta [-] ) , M. Macek [-] , M. Dosoudil [-] (46. R. Výkrutík [-] ) , R. Štefek [-] , D. Drexler [-] (85. V. Zatloukal [-] ) , R. Toman [-] , J. Žebrok [-] , P. Grossmann [-] , P. Klimek [-] (46. V. Jurek [-] ) , M. Galus [-]

ŽK: 43. P. Vodák , 59. J. Frehar - 37. R. Štefek . ČK: 84. P. Voslař .
Počet diváků: 140. Rozhodčí: VRBA Mojmír - KŘEPSKÝ Michal, HUBENÝ Lukáš.

28. 5. 2017 20:48
V neděli 28. května bylo na hřišti v Určicích odehráno důležité utkání 28. kola krajského přeboru, ve kterém domácí nastoupili proti mužstvo SK Chválkovice. Jednalo se o přímý souboj o 13. místo. Domácí jedenáctka byla po celé utkání fotbalovější, zaslouženě vyhrála a vzhledem k počtu šancí, které domácí zahodili, je pro hosty výsledek ještě milosrdný. Ve 12. minutě šel Bureš do souboje jeden na jednoho, udělal obránci kličku a prostřelil gólmana Voslaře - 1:0. Vzápětí mohly Určice vést o dvě branky. Halouzka přihrál Vodákovi a jeho střelu brankář vytěsnil na roh. Po dalším rohu hlavičkoval Zelina nad branku. Po půl hodině hry nechala hostující obrana Halouzkovi více času a prostoru než bylo zdrávo a ten toho dokázal patřičně využít - 2:0. V 36. minutě nastřelil Kvapil břevno. Minutu na to fauloval ve velkém vápně Štefek za což viděl žlutou kartu a rozhodčí nařídil penaltu. Míč si na značku pokutového kopu postavil domácí kapitán Bokůvka, ale počínal si trestuhodně. Vystřelil dobré dva metry nad branku. Hosté měli za celý první poločas pouze dvě vyloženější šance, v obou měl prsty Drexler, ale v prvním případě jeho střelu po trestném kopu vytěsnil brankář Pokorný na roh a ve druhém případě po rohovém kopu zakončoval nad branku. Na začátku druhého poločasu si Určice vypracovaly hned tři vyložené šance, tu největší zazdil po Kvapilově centru Vodák. V 57. minutě se řítila sama na hostující branku dvojice Halouzka - Račanský. Prvně jmenovaný mohl zakončovat, ale volil přihrávku na Račanského. Ten sice rozvlnil síť hostující branky, bohužel z vnější strany. V 79. minutě složil reparát za neproměněnou penaltu Bokůvka, který běžel sám proti golmanovi a nedal mu šanci - 3:0. V 85. minutě se řítil na hostující branku Mohelník. Hostující brankář jej fauloval, za což viděl červenou kartu a musel opustit hřiště. V samém závěru utkání vsítil čtvrtou branku domácích Halouzka a dal výsledku konečnou podobu - 4:0.