10.kolo, Olomoucký | Krajský přebor , 2016-2017

40. P. Halouzka - 24. M. Dus , 49. R. Klabačka , 74. D. Ryba , 78. D. Ryba
0

Jak utkání vypadalo dle zástupce domácího celku?

TJ Sokol Určice
Lubomír Kaprál: "V 10. kole KP jsme na našem hřišti přivítali mužstvo z Medlova. Krok jsme s nimi stačili držet pouze v prvním poločase. Úvodní branku utkání vstřelil ve 24. minutě Dus, který tečoval střelu Rozsypala z více než 20 metrů a hosté vedli 0:1. Těsně před koncem prvního poločasu Určice stav utkání srovnaly. Po centru z pravé strany se míč odrazil ke zcela volnému Halouzkovi, který měl dostatek času přesně zamířit. Po změně stran však šli hosté opět do vedení. Před brankáře Běhalíka se dostala dvojice hostujících hráčů a Klabačka měl celkem lehkou práci s doražením míče do sítě. Dílo zkázy završil dvěma slepenými góly medlovský hráč Ryba. V 74. minutě po centru z pravé strany od Rozsypala skóroval po robinzonádě hlavou. Poslední branku utkání pak vstřelil po trestném kopu. Určice se do šancí dostávaly pouze vyjímečně. V 83. minutě mohl skórovat Šlajs, ale se zakončením dlouho otálel a nakonec přihrával tak nepřesně, že se k míči dostali obránci hostí. Bohužel ani v osmém utkání sezóny na vlastním hřišti jsme bodovat nedokázali."

O. Běhalík [-] - J. Šlajs [-] (86. M. Bureš [-] ) , M. Neubauer [-] (38. M. Hatle [-] ) , P. Hořava [-] , R. Vaněk [-] , P. Halouzka [-] , F. Plajner [-] , P. Vodák [-] , T. Menšík [-] , L. Zelina [-] , J. Frehar [-]