9.kolo, Olomoucký | Krajský přebor , 2016-2017

--

20. P. Halouzka , 53. F. Plajner , 81. T. Menšík - 49. D. Kobylík (p.)
0

Jak se zápas odvíjel?

Určice nenastoupily do zápasu v tradičních modrých dresech, vzhledem k tomu, že si modré dresy přivezli hosté a jiné neměli. V úvodu utkání byl Hněvotín velmi aktivní, ale mimo  nastřelené tyče v 10. minutě a střele Pagáče, která skončila v zámezí si žádnou další vyloženou šanci nevytvořil. V 19. minutě se dostal do dobré střelecké pozice kapitán domácích Vaněk, ale zakončoval nepřesně. Chvíli na to si na centr od rohového praporku naběhl Halouzka a domácí vedli 1:0. Úvod druhého poločasu patřil hostům. Ve 49. minutě fauloval ve velkém vápně pronikajícího útočníka hostí brankář Běhalík, za což viděl žlutou kartu a hosté kopali pokutový kop. Jeho exekutorem byl Kobylík a nemýlil se - 1:1. Naštěstí nerozhodný výsledek trval pouze 4 minuty. Vedení Určicím vrátil Plajner - 2:1. V 76. minutě musel po druhé žluté kartě opustit hřiště hněvotínský hráč Šrom. Vzhledem k tomu se závěr utkání odehrával spíše před brankou hostí. v 79. minutě Vodákovu střelu z trestného kopu vytěsnil Jar. Běhalík na roh. V 81. minutě pojistil vedení Určic třetí brankou Menšík. V závěru utkání se ještě předvedl pěknou individuální akci bez gólového zakončení Halouzka. V zápětí se na branku řítil Šlajs, ale mezi tři tyče se netrefil, což jej vzhledem k dvou gólovému vedení nemuselo mrzet. Určice se tak po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího mohly radovat ze zisku velmi důležitých tří bodů.

AUTOR: Lubomír Kaprál

TJ Sokol Určice
O. Běhalík [-] - M. Račanský [-] (45. J. Frehar [-] ) , J. Šlajs [-] (90. V. Krajíček [-] ) , M. Neubauer [-] , P. Hořava [-] (88. M. Bureš [-] ) , R. Vaněk [-] , P. Halouzka [-] , F. Plajner [-] , P. Vodák [-] , T. Menšík [-] , L. Zelina [-]

FC Hněvotín
J. Běhalík [-] - J. Lakomý [-] , J. Šulc [-] , A. Šrom [-] , D. Kobylík [-] - J. Schinneck [-] , A. Čech [-] (46. J. Kratochvil [-] ) , D. Lošťák [-] , P. Kobylík [-] , L. Benýšek [-] (15. O. Šenkyřík [-] ) - L. Pagáč [-]

ŽK: 45. R. Vaněk , 49. O. Běhalík , 90. L. Zelina - 27. A. Čech , 66. J. Šulc , 75. A. Šrom , 78. J. Schinneck . ČK: 76. A. Šrom .
Počet diváků: 92. Rozhodčí: ŠTĚTKA Zdeněk - KOUŘÍLEK Martin, SVOZIL Petr.