10.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Lokotka senzačně otočila utkání

0

Domácí Lokotka sice prohrávala, ale dokázala se semknout a skvěle otočit průběh utkání, ve kterém dlouho prohrávala. Hosté z Bukovan tak nakonec odjíždějí s prádznou...

Domácí hráči na hosty vlétli a již po 35 vteřinách vstřelil branku Brejcha nechytatelnou ranou na zadní tyč. V první půlhodince Lokomotiva přikovala hosty k jejich šestnátce a Bukovanští odolávali jen se štěstím a vypětím všech sil. Z ojedinělého brejku v první půli mohl skorovat Kýček, ale selhal na domácím golmanovi Podešvovi. Poté se nechal, za zbytečné oplácení, vyloučit domácí střelec první branky Brejcha a obraz zápasu se začal měnit. Do půle dokázali hosté vyrovnat, ale branka kvůli spornému ofsajdu nebyla uznána. Mimochodem, byl přítomen jen hlavní sudí a k tomu dva laici.

Lokotka začala otáčet zápas

Druhá půle byla v režii hostů, kdy se nejprve po pěkné kombinaci prosadil lobem Najman na 1:1. Hosté zabrali a po chybě beků otočil skóre - Králík a stav 1:2. Po této brance si Bukovanští asi mysleli, že se Lokotka dorazí sama, ale opak byl pravdou. Po standardní situaci, kdy míč prošel zdí, doklepával Česenek na 2:2. V 86.minutě si hosté vypili kalich hořkosti až do dna za svou pasivitu a po špatném odkopu se z malého vápna prosadil Starý a tak zůstaly body doma. Výsledek tak byl 3:2 pro domácí.

TJ Družba Bukovany
Tomáš Fischer (Bukovany): Nejlepší hráči - asi nikdo z obou stran, nikdo nic extra nepředvedl a pokud mohu říct za nás, tak panuje obrovské zklamání s naštváním, že jsme si sami dokázali prohrát vyhraný zápas proti deseti...

TJ Lokomotiva Česká Lípa
J. Podešva [-] - P. Lebduška [-] , O. Pospíšil [-] , M. Horáček [-] , J. Brejcha [-] , V. Česenek [-] , D. Tomášek [-] (72. J. Lupšák [-] ) , R. Lupoměský [-] , T. Hřebřina [-] , K. Kutloch [-] (88. J. Beneš [-] ) , D. Kliment [-] (55. J. Starý [-] )

T. Fišer [-] - L. Kýček [-] , J. Kočí [-] (80. J. Majerech [-] ) , D. Zátka [-] , M. Samek [-] , L. Ramík [-] , Z. Fertig [-] (25. J. Králík [-] ) , J. Najman [-] , L. Svoboda [-] , M. Stránský [-] (70. D. Vetešník [-] ) , M. Ramík [-]

ŽK: 83. V. Česenek - 76. L. Kýček , 82. J. Majerech . ČK: 43. J. Brejcha .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: Folk Miroslav - ALBRECHT Jaroslav (N), VALTA Lukáš (N).