9.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Ani dnes se Žandovu nezadařilo, proti byli hosté z Lokotky áčka

0

Pro domácí je to jedině škoda, protože pomalu, ale jistě, jim Jesřebí utíká v ligové tabulce. Jasně, času ještě dost, ale je pravda, že podzim bude co nevidět za námi. Hosté naopak berou velmi cenné body, které je na třetím místě o něco více přiblížili právě domácícm...

Domácí nezačali dobře

Žandov do utkání vstoupil jinak, než určitě chtěl. Zkrátka tohle utkání jim nehrálo do noty ani náhodou. Hosté na domácí vyloženě vlétli a hned zkraje utkání převzali sedlo zápasu, ze kterého již neslezli. Abychom ale domácím nekřivdili, musíme připomenout, že v první půli s nimi ještě relativně drželi krok, ale i přes to inkasovali branku číslo jedna. Ve 24. minutě se o ni postaral Ondřej Pospíšil, s dopomocí chybující obrany, konkrétně jednoho ze stoperů. Domácí se de facto na nic nezmohli, mimo jedné šance Vaníčka, která ale neskončila za čárou, a nechali se hosty přehrát. Poločas tedy 0:1 pro hosty z Lokotky.

Druhá půle opět ve znamení verdiktu sudího

Druhá půlě byla pro domácí jasná, totiž vyrovnat skóre a se zápasem něco udělat. Bohužel pro ně, v 57. minutě dostali červenou kartu, kterou měl na svědomí Fanta Tomáš. Hra ale běžela dále a poté přišel na řadu kontroverzní výrok sudího, podle slov mnohých přítomných, který špatně posoudil ofsajdovou situaci, kdy chybně nezvedl praporek a nechal hosty zaútočit na bránu, z čehož padla právě další a zřejmě i zlomová branka. V 70. minutě využil této možnosti Jan Lupšák. Domácí to prakticky položilo, byť ještě nějakou tu šanci měli, ale opět v zakončení selhali. V 78. se ještě do třetice všeho dobrého trefil Dan Kliment a to již bylo v utkání vše. Stav tedy dopadl lépe pro hosty ve výsledku 0:3.

TJ Spartak ČKD Žandov
Václav Pluhař (vedoucí Žandova): Po prohře v minulém kole jsme doufali, že bychom dnes mohli bodovat, ale soupeř na nás vlétl a byl ve všem lepší. Mysleli jsme, že budou také trochu nalomení po tom debaklu v minulém kole na hřišti Zákup, kde dostali pět branek, ale nalomení jsme asi zřejmě my. Dnes to bylo mrtvé a snad ani nemám nikoho, koho bych mohl trochu pochválit.

O. Košťák [-] - O. Džudža [-] , J. Lhotka [-] , P. Štrupl [-] , J. Štěpánek [-] , P. Jánský [-] , T. Vaníček [-] , P. Boháč [-] , T. Matějček [-] , T. Fanta [-] , M. Šlechta [-]