5.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Svor doma naprosto propadl

0

Svor za poslední tři ligová kola nehrál vůbec špatně, ale dnes to doma totálně nezvládli, bohužel pro ně, bohudík pro hosty z Lokotky. Ti po pádu do Okresního Přeboru zatím předvádějí svůj standard. Dnes to ale bylo více, než jen to. Přečtěte si sami...

Zatím "jen" 0:2

První půle ještě nebyla ze strany domácích tak špatná, ale bylo na nich cítit, že něco nebude v pořádku. Možná to byl pocit, vyvolaný frustrací z několika brankových momentů, které domácí neproměnili. Vyložených šancí měli totiž zhruba čtyři. To hosté proměňovali, co mohli. Nejdříve se ve 37. minutě prosadil Lopušák Jan, který využil chybu domácího brankáře a poslal hostující celek do vedení 0:1. Poté se k míči dostal Lokotský tahoun Míra Horáček a ani on nechyběl mezi prvními střelci. To se psala minuta 44. V poločase to bylo víceméně vše, stav tedy 0:2. Svor ještě stále žil...

Lavina branek ze strany hostů

Druhá půle byla pro domácí celek naprostou tragédií, alespoň, co se obdržených branek týče. Za druhou půli jich totiž dostali hned šest. Nejen fakt, že domácí neproměňovali své šance, ale i vyloučení Martina Červenky, který fasoval druhou žlutou a následně červenou kartu, mělo za následek, že domácí již definitivně odešli a dali hostům prostor pro svou hru. Ti následně začali střílet ostrými. V 64. skóroval Česenek Libor. Poté v 65. minutě znovu po lajně utekl Horáček, podobně jako u svého prvního gólu, a s přehledem míč zasunul do branky. 69. a 82. minuta znamenala dvě branky pro Pospíšila Ondřeje, který tak posunul vedení hostů na 0:6. V 85. minutě se do listiny střelců zapisoval také Brejcha. V 86. minutě střílel přesně i další Lokotský hráč, ale do své vlastní sítě. Nešťastníkem byl Dan Kliment. Za tři minuty patřil závěrečný gól opět Česenekovi, který tak kompletoval skóre ve výsledném znění 1:8.

TJ Jiskra Svor
Lukáš Rudinský (hráč Svoru): Konečně jsme byli kompletní, a tak jsme očekávali, že bychom mohli bodovat. Hráli jsme doma a nakonec to bohužel nezvládli. Bohužel jsme neproměňovali své šance a také nás na začátku nepodržel brankář, ale i to se stává a my víme, že nás zase podrží v příštích zápasech. Dneska nám to zkrátka nevyšlo a proto dnes nemohu ani nikoho vypíchnout.

D. Ladislav [-] - J. Barvíř [-] , L. Rudinský [-] , A. Heřmánek [-] (55. L. Chrdle [-] ) , L. Kužel [-] (82. J. Bedrník [-] ) , L. Kořínek [-] , P. Jahvodka [-] (70. J. Vondráček [-] ) , J. Augusta [-] , M. Červenka [-] , T. Heřmánek [-] , F. Houžvička [-]