7.kolo, Jihočeský | Tábor | III. třída , 2016-2017

--

--

--

--

V závěru se bohužel u některých hráčů projevila tréninková neúčast, litoval kouč domácích Buřič

41. J. Růžička , 56. O. Balík (p.) - 47. T. Kukla , 59. J. Adam , 66. T. Zelenka , 84. Š. Kukla
0

SK Ratibořské Hory B
Stanislav Buřič, trenér: K našemu dalšímu utkání k nám zavítal kvalitní soupeř z nedaleké Mladé Vožice. Od začátku byl zápas vyrovnaný a hra se přelévala z jedné strany na druhou bez vyložených gólových šancí. Čtyři minuty před koncem poločasu jsme šli do vedení po chytré patičce Jaroslava Růžičky. Vstup do druhého poločasu se nám ale nevydařil a hned po dvou minutách jsme inkasovali vyrovnávací branku. V 56. minutě jsme šli opět do vedení po proměněné penaltě Ondřeje Balíka. Soupeř poté prostřídal postupně několik hráčů, jeho hra se zkvalitnila a třemi góly výsledek otočil ve svůj prospěch až na konečných 2:4. V závěru utkání se bohužel u některých našich hráčů projevila jejich tréninková neúčast. Našim hráčům musím poděkovat za bojovný výkon a divákům, kteří nás přišli podpořit v hojném počtu, za jejich podporu. Věřím, že nás opět podpoří i v našem dalším utkání, které sehrajeme opět doma v neděli 16.10. od 15.30 hodin s mužstvem Sokola Želeč B.

T. Hoffmann [-] - P. Komárek [-] , T. Strada [-] , A. Fišer [-] , S. Katolický [-] , J. Růžička [-] (65. M. Blovský [-] ) , P. Mareš [-] , D. Říha [-] , T. Carda [-] (46. T. Pechánek [-] ) , M. Průcha [-] , O. Balík [-]

TJ Sokol Mladá Vožice B
K. Čeněk [-] - T. Zelenka [-] (73. J. Teplo [-] ) , T. Kukla [-] , M. Krch [-] , P. Kuchař [-] (79. M. Kotek [-] ) , M. Maroušek [-] (56. Š. Kukla [-] ) , P. Šoukal [-] , P. Smetana [-] , J. Adam [-] , J. Tomášek [-] , J. Smetana [-] (59. M. Zachariáš [-] )

ŽK: 24. P. Mareš , 27. O. Balík , 64. J. Růžička , 66. P. Komárek , 90. T. Strada - 44. T. Zelenka , 48. T. Kukla , 87. M. Krch .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: Přikryl Aleš - KINDEL Miroslav (N), JEŘÁBEK Jan (N).