3.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | III. třída , 2016-2017

--

Vratimov těsně porazil Hrabůvku

0

Vratimov otočil zápas dvěma góly v samém závěru a vyhrál.

Nedělní utkání těchto celků začalo svižně a průběh prvního poločasu jasně ukazoval převahu vratimovských fotbalistů. Po nevydařeném utkání bylo co napravovat a tak hráči makali na plné obrátky a šance na naší straně dávaly tušit průběh zápasu. Do šaten však odcházely oba mančafty s nulou na kontě a trenér i fanoušci začali být lehce nervózní.

Jak už to nejen u fotbalu bývá, nedáš-dostaneš. V 65.minutě prošel přímý kop s něšťastným tečem až do branky gólmana Marcínka. Gól byl připsán Aleši Sýkorovi (0:1). Snad tato branka přispěla k tomu, že hráči Vratimova ještě přitopili pod kotel a hráči soupeře znervóněli. Tlak domácích vyvrcholil v 75.minutě kdy gól T.Hudečka vnesl klid do srdce trenéra i diváků(1:1). Když v 83.minutě zápasu M.Svěnčík zvýšil na 2:1, nikdo nepochyboval o vítězství Vratimova.

FC Vratimov B
Trenér I.Adámek:: Děkuji hráčům za výkon v tomto utkání. Nebylo lehké se po dvou zápasech, které se nám vůbec nevydařily namotivovat na poslední utkání podzimního kola ještě na soupeře z chvostu tabulky. Přezimovat na špici je příjemné, ale i zavazující. Doufám, že v jarní části budeme zase připravenější se porvat o horní příčky a že diváky, kteří se na nás chodí dívat, nezklameme.

M. Marcínek [-] - M. Svěnčík [-] , O. Adámek [-] , M. Kontra [-] , P. Tylšar [-] , T. Tříska [-] (62. T. Hudeček [-] ) , A. Tříska [-] , J. Macák [-] , R. Bandy [-] , M. Juhos [-] , T. Raška [-]