13.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2016-2017

Slovan rozhodl ve druhé půli

14. V. Tichý , 40. B. Dočkálek , 77. M. Blažek - 18. T. Kaventa , 39. J. Homola (vl.) , 75. T. Kaventa , 83. D. Trunkát , 90. P. Urbánek
0

Slovan až ve druhém poločase zlomil odpor Vřesiny.

Muži B měli za soupeře celek bojující o postup do 1.B.třídy.Slovan,který vede hrajicí trenér Cirkl,který hrál ještě vloni KP za Polanku a Markvartovice má ve svém týmu hned 10 hráčů co hráli krajské soutěže.Béčko to tak mělo velmi těžké.Přesto šlo ve 14´do vedení zásluhou Vojty Tichého 1:0.Slovan vyrovnal v 18´na 1:1.Potom jsme kopali penaltu za stažení Výška,ale Seget ji neproměnil.Další branku dala Vřesina,ale Jirka Homola smolně tečoval míč do vlastní branky 1:2 ve 39´.Hosté se však radovali z vedení jen minutu.Ve 40´vyrovnal střelou ze šestnáctky Bohuš Dočkálek 2:2.Tak skončil i poločas.

Druhou půli se hra přelévala z jedné strany na druhou branka padla až v 75´a dal ji Slovan 2:3.V 77´však zahrával přímý kop na půlící čáře Martin Blažek a míč skončil pod břevnem 3:3.Slovan však šel znovu do vedení v 83´3:4.To už Vřesina hrála o desíti vyloučen byl Tomáš Zbožínek.Veškerá snaha o vyrovnání tak už byla marná.Naopak Slovan v 90´zvýšil na 3:5.Kluci si však za bojovnost zaslouží pochvalu.