12.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2016-2017

--

Divoká přestřelka skončila remízou

0

Obě družiny vsítily po čtyřech brankách a zápas tak skončil dělbou bodů.

Naše první mužstvo po dvou plných bodových ziscích odjíždělo k dalšímu zápasu na půdu doma velmi nepříjemného Krásného Pole ( které je kupodivu v tabulce momentálně poslední...) s cílem navýšit červenobílé bodové konto...První poločas vůbec nezačal špatně, ujali jsme se vedení a celkem aktivní pestrou hrou (až na ty neproměněné šance....) jsme si vedení podrželi i s poslední hvizdem úvodního dějství - i když tentokrát 1:2..Ve druhé půli se domácí nastartovali k velkému obratu, využili hluchých míst v naší hře a razantně stav otočili stav zápasu na 4:2....Nicméně slávisté nesložili zbraně, vytvořili si obrovský tlak, jehož výsledkem bylo vyrovnání po "anglickém způsobu" v poslední minutě velmi zajímavého utkání...