10.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

Zápas rozhodli dvě penalty v závěru

56. T. Valc , 86. O. Špás , 88. O. Špás - 40. P. Holub , 84. P. Holub
0

Zápas dvou rozdílných poločasů. v prvním poločase se techničtější domácí snažili kombinačním fotbalem překonat obranu hostí. Jenomže ani jednou se jim skórovat nepodařilo. To naopak hosté hrozili jednoduchou přímočarostí a vyplácelo se jim to. Z jednoho takového útoku se jim povedlo vstřelit branku. A tak se do kabin o přestávce šlo za stavu 0:1. Ve druhém poločase domácí zvýšili tlak a držení míče bylo 70% : 30%. Brzy se jim taky povedlo vyrovnat na 1:1. Nejvěší drama přineslo posledních deset minut zápasu. Hosté se v 84.minutě z ojedinělého protiútoku prosadili druhou brankou Holuba a vedli 1:2. O dvě minutky rozhodčí Vavřina nezaváhal a ukázal na pokutový kop. Emoce hostí stoupali, ale penalta se kopala. 2:2. V 86.minutě se pískala další penalta a domácí otočili zápas na 3:2.

V prvním poločase byli šťastnější hosté

5' -  První šanci hostí výtečným zákrokem zlikvidoval domácí gólman.

10' -  Dělovka domácího útočníka letěla vedle.

13'  - Tady to hodně smrdělo penaltou pro domácí, ale rozhodčí byl v klidu.

21' -  S tečovanou střelou si gólman hostí poradil.

23' -  Dvě obrovské šance domácích končí na rukavicích Smiřického gólmana.

26' -  Tečovaná střela hostí letěla vedle pravé tyče.

27' -  První tutovku hostí vytlačil nad břevno Brankář Malšovic. Z rohu střela nad bránu.

30' -  Ránu hostujícího útočníka gólman vyráží na roh.

40' - Hostující útočník Holub, tvrdou ránou, nedal domácímu gólmanovi šanci. 0:1.

43' - Pokus domácích o vyrovnání skončil vedle levé tyče.

Druhý poločas rozhodli penalty

47' -  Se slabou střelou si hostující gólman poradil

56'  -  Domácí Valc se již nemohl dívat jak to útočníkům nejde a nadechl se k velkému sólu, které zakončil přesnou střelou k tyči a srovnal skóre na 1:1.

61' -  Kdyby domácí útočník lépe zpracoval míč tak je gól. Takhle dal gólmanovi hostí šanci vytlačit střelu na roh.

66' - Rána domácích si našla náruč Smiřického gólmana.

70' -  Přízemní rána hostí z trestňáku vedle.

71' - Domácí bek si tak dlouho hraje s míčem, až mu ho sebrali a na domácí bránu se řítili čtyři hráči. K jejich smůle, bylo řešení katastrofální.

73', 75', 78' - To jsou tři skvělé zákroky gólmana hostí.

80' - Po dlouhé době se hosté dostali na útočnou polovinu ale hlavička smiřického hráče šla nad.

83' - Úsměvná situace kdy nejdřív rozhodčí ukázal aut pro hosty, poté své rozhodnutí změnil a věnoval aut domácím, aby nakonec své rozhodnutí opět změnil a vrátil aut hostům.

84' -  Domácím nevyšel pokus o ofsajd systém a tak již pro nejlepšího hráče Smiřic Holuba, nebylo problémem vstřelit branku na 1:2.

86' -  Závar v rohu pokutového území. Vlítnul tam domácí hráč. upadl a rozhodčí písknul penaltu. Mě osobně se zdálo že asi byla, protože bylo slyšet kopnutí do nohy. Ale v hostech se hodně vařila krev a sesypali se na sudího jak včely na med. Ale rozhodčí stál za svým a tak domácí Špás srovnal na 2:2.

88' -  A není všem penaltám konec. Domácí útočník míří do vápna a hostující bek ho vyloženě nešikovně fauluje. A i když to byla dle mého názoru jasná penalta, tak to hosté těžko rozdýchávají. A chladnokrevný Špás proměňuje i druhou penaltu a otáčí skóre utkání na 3:2.

90' -  Nádherné nůžky hostujícího Holuba. Ale rána letěla hodně vedle

Rozhodčí nastavil šest minut

92' - Hostující Holub se šikovně uvolnil a z úhlu se řítil na gólmana. K jeho smůle se rozhodl přihrát před bránu, kde to jeho spoluhráč nečekal a míč skončil v autu.

A taky proto skončil zápas vítězstvím domácích 3:2

TJ Sokol Malšovice B
Radek Malina - kapitán týmu: V prvním poločase jsme hráli špatně. Ve druhém jsme měli držení míče 80:20, ale co nám to bylo platné, když jsme se ze hry nemohli prosadit. K penaltám řeknu pouze to, že tento mladý rozhodčí určitě nemá zájem poškodit žádné mužstvo, a pískal co viděl

SK Smiřice B
Pavel Holub - útočník Smiřic: V prvním poločase jsme hráli dobře. Ale jestli chcete slyšet úpřimně co si myslím, tak zápas rozhodl rozhodčí. Ale je škoda, že jsem svou šanci na konci zápasu nevyřešil sám střelou do brány.

Z. Rezek [-] - R. Malina [-] , R. Freiberg [-] , Z. Velinský [-] , S. Stránský [-] - D. Krucký [-] (61. J. Jareš [-] ) , T. Valc [-] , T. Pikola [-] , J. Horký [-] - O. Špás [-] , F. Hloušek [-] (16. T. Krejčí [-] )

T. Resl [-] - R. Kunc [-] , O. Havel [-] , J. Hochsteiger [-] , V. Holínský [-] - T. Lazarík [-] , P. Růžek [-] (60. J. Hnídek [-] ) , A. Skořepa [-] , P. Nagy [-] - J. Jánský [-] (71. J. Skalický [-] ) , P. Holub [-]

ŽK: 83. R. Malina .
Hráči zápasu: O. Špás - P. Holub .