13.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. A, 2016-2017

9.0

Chlumec si připsal sedmou remízu v sezóně

0

Po utkání, kde bral dva body, byl ale spokojenější, než Hostovice.

Byli jste se na zápase podívat? Ohodnoťte jeho úroveň, kvalitu jídla a pití, výkon rozhodčích nebo jednotlivých hráčů!

Chlumec a jeho lekce z produktivity

Utkání Hostovice - Chlumec se muselo odehrát, vzhledem ke stavu hrací plochy v Hostovicích, na umělé trávě na Střekově. Mírným favoritem byli "domácí", kteří na tom byli v tabulce přeci jen o něco lépe.

Hostovicím také patřil úvod utkání, byly aktivnější a měly i šance. Když už se ale dostaly na dostřel chlumecké brance, zakročil dobře chytající Peška. Chlumci patřil závěr poločasu, kdy si vytvořil tři šance a dal dvě branky. Nejprve se po akci Saka prosadil Václav Škvor. Ten samý hráč o pár minut později hlavou branku netrefil, v nastaveném čase ale přidal druhou trefu hostů Michal Sak.

Do kabin se tak šlo možná za překvapivého vedení Chlumce 2:0.

Černohorský rychle smazal náskok

Začátek druhého poločasu patřil Hostovicím. Chlumecký náskok se rychle rozplynul. Nejprve totiž snížil v 50. minutě Arnošt Černohorský, ten samý hráč se prosadil v 59. minutě, kdy překonal Pešku střelou z velkého vápna.

Domácí byli na koni a hnali se za vítěznou trefou. Hostovice byly lepší a vytvořily si šance, Chlumec však remízu 2:2 udržel a posedmé v sezóně ho čekaly pokutové kopy.

Rozhodla osmá série

Druhý bod nakonec vybojoval Chlumec, který vyhrál na penalty 7:6. Tu rozhodující proměnil v osmé sérii Lukáš Vacovský.

Hostovice jsou tak třetí a nasbíraly 22 bodů. Chlumec má o tři body méně a přezimuje na sedmém místě.

SK Hostovice
Roman Löffler, vedoucí SK Pronako Hostovice: "Konečný výsledek je pro nás zklamáním. Chlumec nám dal v první půli lekci z produktivity. Po změně stran jsme rychle vyrovnali, ale nebylo nám přáno dát vítěznou branku. Penalty nám nevyšly, nezbývá, než soupeři poblahopřát."

TJ Chlumec
Petr Škvor, trenér TJ Chlumec: "Ze začátku jsme si nemohli zvyknout na umělou trávu. V závěru poločasu jsme ale byli hodně efektivní. Po změně stran jsme ale rychle o náskok přišli, naštěstí jsme to ubránili do penalt. Máme dva body z těžkého zápasu, takže jsme hodně spokojeni."

Počet diváků: 40. Rozhodčí: DVOŘÁK Martin - MAREŠ Jaroslav, ŠMÍD Jiří.