23.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

Gólovou a karetní přestřelku zvládla lépe Jaroměř

0

Brankově nejštědřejší utkání 23. kola mohli vidět diváci v Lázních Bělohrad. Na zdejším trávníku se domácímu týmu postavil druhý celek tabulky FK Jaroměř.

Domácí v nedbalkách

S trochou nadsázky by se dalo říci, že fotbalisté Lázní Bělohrad se na trávník dostavili až v polovině prvního poločasu. Naopak hráči Jaroměře vběhli na hrací plochu velmi nabuzení, hráli pohledný, kombinační a hlavně efektivní fotbal. Není proto divu, že už v 17. minutě bylo skóre 0:3 ve prospěch Jaroměře. Na branku Exnara z 9. minuty odpověděli dvěma trefami Holub, respektive Čenovský. Ani třígólová sprcha však domácí příliš neprobudila a ve zbytku prvního poločasu se jejich tým do hry moc nedostal. Fotbalisté Jaroměře tak mohli pouze litovat, že skóre bylo „jen“ 0:3.

Karta sem, karta tam

Druhá půle přinesla mimo další náloži branek ještě pořádnou karetní partii. Než se ale začaly rozdávat karty všech barev, dokázal hned v úvodní minutě druhého poločasu snížit bělohradský fotbalista Berger, na kterého v 68. minutě navázal Dominik Michálek. Podstatný moment utkání přišel v 74. minutě, kdy byla odpískána penalta ve prospěch domácího týmu. Tento verdikt sudího rozvířil velkou vlnu emocí, která vyústila ve dvě červené karty pro jaroměřské fotbalisty Škodu a Michálka. Berger se z nařízené penalty nemýlil a srovnal na 3:3. Závěr utkání však měli opět lepší hosté, v 80. minutě se opět trefil Holub, aby v 88. minutě završil svůj hattrick. V nastavení pak přišla druhá vlna červených karet a hřiště opouštěli bělohradský Michálek a hráč Jaroměře Novák